"Кровавая каша": Розкрито "гарячий" план Суркова по Донбасу (відео)

Найближчим приводом для відновлення гарячої фази війни на Донбасі стануть вибори президента України. У разі, якщо результати не влаштують Москву, почнеться новий етап вторгнення. Як пише в своєму блозі журналіст Денис Казанський, про це йшлося на минулій 15 лютого в Москві так званій раді командирів "Союзу добровольців Донбасу", повідомляють Патріоти України.

Як відомо, захід очолював москвич Олександр Бородай, який навесні 2014 року створював "ДНР" в Донецьку, а куратором "союзу" є помічник президента Росії Владислав Сурков.

"Сурков - особа цілком офіційна. Тобто, російська влада вже не може сказати, що не має ніякого відношення до бойовиків, раз сам Сурков приходить на їх з'їзди і виступає там. Але головне - навіть не сам факт присутності Суркова, а то, що кажуть його підопічні. В ході свого виступу Олександр Бородай, сидячи поруч з Сурковим, відкрито заявив про необхідність відновлення гарячої фази війни на Донбасі і заявив польовим командирам бойовиків, що найближчим приводом для нового вторгнення в Україну можуть стати вибори. Мовляв, якщо їх результат нас не влаштує, будемо влаштовувати "криваву кашу". Так, прямо так і сказав - "без кривавої каші не обійдемося", - підкреслює Казанський.

"Поки наші дурні тут вірять в "громадянську війну" або зовсім намагається війну не помічати, росіяни в Москві в присутності помічника президента Росії спокійно і буденно обговорюють, як пролити в Україні побільше крові. І керівництво РФ уже не зможе сказати, що воно не при справах і що це внутрішні проблеми самої України", - резюмував він.

"Наїзд на Путіна, або Чому Зеленський атакує Росію в стилі Лукашенка", - блогер

вівторок, 28 січень 2020, 18:50

"Під час перебування в Польщі президент України зробив низку резонансних заяв. Вони порадують патріотичного українського виборця, але є питання: це зміна політики Банкової чи вплив ситуації і кон’юнктури", - пише у своєму блозі Ігор Петренко, передають...

Хіти тижня. Поставив у другий ряд: Стало відомо про серйозну сварку Богдана і Єрмака

вівторок, 28 січень 2020, 18:30

Єрмак поскаржився на Богдана президенту, а Зеленський заступився за свого помічника. Криза в команді президента Зеленського перекинувся і на його найближче оточення. Так, глава Офісу президента Андрій Богдан не прийшов на церемонію прощання із загиблим...