Крим належить Україні, Росія його "віджала": Ахеджакова зробила різку заяву

Російська актриса театру і кіно Лія Ахеджакова публічно визнала факт крадіжки Росією українського Криму. В інтерв'ю виданню "Собеседник" артистка зізналася у великій любові до півострова, проте наголосила: він належить Україні, повідомляють Патріоти України.

"Я дуже люблю Крим - там моє дитинство, там маму і тата лікували від туберкульозу, там мої піонерські табори, туди ми їздили всім ТЮГом, там будинок відпочинку СОТ - театральний будинок. Я Крим весь об'їздила, він частина мого життя. Але це зовсім не виправдовує злодійство. Я вважаю: Крим належить Україні. Як це можна - віджати житлоплощу у сусіда? Особливо коли в будинку у нього проблеми..." - заявила Ахеджакова.

За словами народної артистки Росії, на батьківщині за позицію її вже охрестили терористкою. "Тепер я - "терористка" щодо Криму. Щоправда, я "терорист" у компанії найшанованіших представників нашої культури. Ми - "вороги народу" і, головне,"терористи". Але така компанія дивовижна - честь для мене", - сказала Ахеджакова, маючи на увазі так званий список кримоненависників.

Нагадаємо, окупанти склали список письменників, акторів і режисерів, які не визнали Крим російським і негативно відгукувалися про анексію. До нього увійшли Борис Акунін, Олександр Сокуров, Андрій Макаревич, Лія Ахеджакова, Володимир Войнович, Ксенія Собчак, Людмила Улицька, Віктор Шендерович, Михайло Єфремов. Картотеку "неправильних" діячів пообіцяли поповнювати.

Силовики припинять підтримувати Путіна, як тільки зрозуміють, що мова йде про їх знищення, - Яковенко

понеділок, 3 жовтень 2022, 14:57

Російський опозиціонер та журналіст Ігор Яковенко не має сумнівів, що при першій серйозній поразці Кремля, наприклад звільнення Херсона, вся російська військова-поліцейська вертикаль почне розповзатися. Про це він сказав в ефірі телеканалу "Еспресо", ...

Відвоювались! У мережі показали нову партію полонених окупантів, захоплених ЗСУ (фото, відео)

понеділок, 3 жовтень 2022, 14:45

Збройні сили України продовжують звільняти тимчасово окуповані РФ населені пункти. Загарбники при цьому зазнають великих втрат, а ті, яким дороге їхнє життя, масово здаються в полон, передають Патріоти України. "Нові полонені Ваньки", – підписали там р...