"Легальний фашизм - національна ганьба": Активістки Femen влаштували провокацію в Мадриді (відео)

Дівчата спробували зірвати акцію прихильників диктатора Франко.

Три активістки руху Femen увірвалися в натовп людей, які зібралися 18 листопада у Мадриді з нагоди роковин смерті колишнього диктатора Іспанії Франсіско Франко. Поліція запобігла сутичці між натовпом та активістками, повідомляють Патріоти України з посиланням на El Mundo.

На грудях активісток Femen були написи "легальний фашизм - національна ганьба", на спинах - "Стоп 20N". Поліції вдалося швидко ізолювати учасниць Femen від агресивно налаштованого проти них натовпу і уникнути зіткнень.

Прихильники Франсіско Франко щороку в найближчу до 20 листопада неділю урочисто відзначають річницю смерті диктатора Франсіско Франко.

У їхніх рядах ця дата має усталену назву 20N (de noviembre), оскільки 20 литопада не лише помер Франко, а й був страчений (у 1936 році) Хосе Антоніо Прімо де Рівера, засновник націоналістичної партії "Фаланж Еспаньола".

Цьогорічні акції пройшли на тлі планів іспанського уряду ексгумувати та перепоховати останки диктатора. Сім'я Франко і противник ексгумації вважають, що це рішення є політичною маніпуляцією.

Хіти тижня. Україна відмовилася видавати підозрюваних у розстрілі Майдану: Москаль розповів, чому зірвався обмін з Росією полоненими всіх на всіх

понеділок, 19 серпень 2019, 1:00

Чиновник заявляє, що колишнє керівництво країни винне в тому, що українські ув'язнені не повернулися додому. Москаль воліє, щоб вбивць, котрі розстрілювали беззбройних людей у центрі Києва, і до формату обміну не належать віддали державі-агресору. Коли...

Що має зробити Зе!команда для зближення України з ЄС: Вітчизняні експерти розробили комплексний документ

понеділок, 19 серпень 2019, 0:25

Команда Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції на чолі директорки Ольги Стефанішиної опублікували на "Європейській правді" відкритого листа шостому президенту, зазначають Патріоти України. . "Інтеграція України до ЄС т...