Лякають НАТО: У Росії похвалилися гіперзвуковою зброєю (фото, відео)

Міністерство оборони Росії за дорученням президента РФ Володимира Путіна провело випробувальний пуск ракети комплексу "Авангард", повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу Кремля.

Так, пуск був проведений бойовим розрахунком з'єднання РВСП із позиційного району Домбаровський по умовній меті на полігоні Кура в Камчатському краї.

Під час польоту на гіперзвуковій швидкості крилатий блок зробив вертикальне та горизонтальне кероване маневрування і в призначений час вразив умовну ціль.

Перший полк комплексів із блоком "Авангард" заступить на бойове чергування у Домбровській дивізії РВСП у 2019 році.

"Авангард" — бойовий блок, який здатний здійснювати польоти в щільних шарах атмосфери на міжконтинентальну дальність на швидкості, яка перевищує число Маха (швидкість звуку) у понад двадцять разів.

"Це через людей Льовочкіна та Бойка, яких я викрив": Киву виключили із ОПЗЖ (відео)

четвер, 21 жовтень 2021, 13:30

Народний депутат Ілля Кива більше не є представником політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" (ОПЗЖ). З неї його офіційно виключили на конференції Полтавської обласної організації. Інформацію 21 жовтня підтвердив сам парламентарій, спілкуючи...

Нардепка від "Батьківщини" прийшла в Раду із мінісумочкою Gucci за $2000 (фото)

четвер, 21 жовтень 2021, 12:59

Зокрема, йдеться про блакитну мінісумочку Шкрум – на засіданні парламенту 21 жовтня нардепка не знімала її навіть під час голосування. На офіційному сайті бренду Gucci аксесуар розміщений під назвою GG Marmont mini top handle bag. Сумка доступна у деся...