Люди вийшли під кримськотатарськими, українськими та турецькими прапорами: У Стамбулі вимагали Путіна забратися з Криму, а світ "Зупинити монстра"

Активну участь в акції взяла і дружина голови Меджлісу кримськотатрського народу Мустафи Джемілєва Сафінар Джемілєва. За різними оцінками у Турецькій республіці проживає до 20 млн нащадків вихідців з Кримського півострову

У Стамбулі вимагали деокупації КримуУ центрі найбільшого міста Туреччини, на площі Бейазит, відбувся мітинг за деокупацію Криму. Його учасники вимагали деокупації півострова та звільнення Росією всіх незаконно ув’язнених українців, зазначають Патріоти України. Учасники акції вважають Росію стала загрозою для цілого світу, повідомила кримськотатарська громада міста повідомила на своїй сторінці у Facebook.

На мітингу зачитали спільну заяву. Присутні наголосили, що жорстокість до кримськотатарської спільноти з боку Росії не зменшилася з часу окупації півострова.

Ігноруючи всі види міжнародного права, угоди і правила, озброєні тирани Путіна та його послідовники використовують протягом цих п'яти років найжорстокіші методи, щоб узаконити і забезпечити визнання окупації Криму, – наголосили активісти.

"Вчора – Сталін, сьогодні – Путін", "Росіє, геть руки від Криму", "Путін – вбивця, забирайся з Криму", "Припинити бандитизм Кремля і повернути викрадених", – написали присутні на своїх плакатах.

Мітингувальники наголосили, що "для миру і спокою весь світ повинен об'єднатися і знайти спосіб зупинити злого монстра".

Учасники вийшли під кримськотатарськими, українськими та турецькими прапорами

Присутні вимагали деокупації півострова/ Фейсбук İstanbul Kırım Derneği

Мітингарі закликали світ "зупинити злого монстра"/ Фейсбук İstanbul Kırım Derneği

Активну участь в акції взяла і дружина голови Меджлісу кримськотатрського народу Мустафи Джемілєва Сафінар Джемілєва. "Окупований Росією Крим бореться проти різних утисків, кримські татари не піддаються цим утискам", – наголосила вона.

Подарунок вбивці-Путіну: Міська рада Праги перейменувала на честь Нємцова площу, де знаходиться посольство Росії в Чехії

понеділок, 24 лютий 2020, 23:12

Крім посольства, за новою адресою не знаходиться ніяких інших установ. Міська рада Праги 24 лютого прийняла рішення про перейменування площі в Празі, де знаходиться посольство Росії в Чехії, на честь вбитого російського політика Бориса Нємцова, передаю...

Хіти тижня. "Годі брехати!": Британія яскраво осадила людей Путіна на Радбезі ООН

понеділок, 24 лютий 2020, 23:05

Карен Пірс нагадала Кремлю, що Україна - незалежна держава, котра сама може вирішувати, у якому напрямку їй розвиватися. Великобританія засудила Росію за підтримку терористів "Л/ДНР" і спроби підірвати суверенітет України. Представниця Британії при Рад...