
В Армянську введуть режим надзвичайної ситуації після викидів шкідливих речовин на заводі "Кримський титан". Про це 14 вересня заявив так званий заступник начальника головного управління - начальник управління цивільного захисту головного управління МНС Росії в окупованому Криму Олексій Фрідман, повідомляють Патріоти України.
"Штабом зараз буде прийматися рішення і рекомендуватися адміністрації міського округу Армянськ ввести режим НС, тому що у нас є перевищення гранично допустимої концентрації у понад п'ять разів. Це є критерієм введення режиму", – сказав Фрідман, додавши, що режим введуть вже 14 вересня.
Москву атакували понад 60 дронів в ніч проти понеділок, 22 червня. Місцеві аеропорти запровадили обмеження в роботі. Про це заявив у Telegram московський мер Сергій Собянін, передають Патріоти України. . Telegram-канал Exilenova+ виклав відео з дронам...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 22.06.26 орієнтовно склали: