Люди задихаються: В Армянську введуть режим надзвичайної ситуації

В Армянську введуть режим надзвичайної ситуації після викидів шкідливих речовин на заводі "Кримський титан". Про це 14 вересня заявив так званий заступник начальника головного управління - начальник управління цивільного захисту головного управління МНС Росії в окупованому Криму Олексій Фрідман, повідомляють Патріоти України.

"Штабом зараз буде прийматися рішення і рекомендуватися адміністрації міського округу Армянськ ввести режим НС, тому що у нас є перевищення гранично допустимої концентрації у понад п'ять разів. Це є критерієм введення режиму", – сказав Фрідман, додавши, що режим введуть вже 14 вересня.

"Філія кладовища" на дитячому майданчику: Жителі Владивостока шоковані "подарунком" від влади

п’ятниця, 26 червень 2026, 9:59

У Владивостоці розгорівся скандал після відкриття меморіалу учасникам війни проти України безпосередньо на території дитячого майданчика, передають Патріоти України. За повідомленнями російських медіа та користувачів соцмереж, проєкт реалізували предст...

Росіяни масово скуповують "антидронові рушниці": Есперти пояснили, чому вони не врятують

п’ятниця, 26 червень 2026, 9:55

У Росії наприкінці червня різко зріс інтерес до засобів захисту від безпілотників. Як повідомляють «Важливі історії», кількість пошукових запитів у сервісі «Яндекс», пов'язаних з антидроновими пристроями, досягла найвищого рівня за останні три роки, пе...