"Людина, крім літра горілки, ні в чому не розбирається": Москаль в прямому ефірі "накинувся" на Савченко

Голова Закарпатської ОДА жорстко висловився на адресу нардепа.

Нардеп Надія Савченко ні в чому окрім літра горілки не розбирається. Про це заявив голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, коментуючи звинувачення Савченко щодо контрабанди сигарет до Євросоюзу, повідомляють Патріоти України.

На думку Москаля, журналістам слід через місяць перевірити, як депутат виконала свою обіцянку надати правоохоронцям докази контрабанди сигарет з ОРДЛО в країни Євросоюзу.

«Хочу нагадати, – продовжив голова ОДА, – що за закарпатською митницею стоїть угорська, словацька та румунська митниці, які також перевіряють вантажі на можливу контрабанду. Значить, за логікою Савченко, я очолюю не тільки закарпатську, але й румунську, словацьку та угорську тютюнові мафії?».

Москаль запропонував Савченко розібратися в питанні до того, як вона робить заяви в прямому ефірі.

«А якщо людина, крім літра горілки ні в чому не розбирається… Спитайте самі її через місяць – де докази того, що вона сказала у вашій студії? Де ті “факти”, які вона, обійшовши всі забігайлівки, озвучує в прямому ефірі п’яним язиком? Я не хочу про це говорити, щоб не робити їй рекламу», – додав обурений очільник Закарпаття.

Як відомо, депутат журналістам заявила, що контрабанда сигарет з ОРДЛО йде через керівника Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського, а в ЄС – вже через Москаля.

Нагадаємо, 17 серпня Савченко зажадала посадити в тюрму українського військового Юрія Костіна, підтримавши тим самим «сепара-прокурора» з прифронтових територій.

«Те, що за арешт Костини так активно виступає московська агентеса Надія Савченко, бо «по очах бачить», що він убивця – чітке підтвердження того, що за багатьма спробами засадити наших Героїв за грати – стоїть Кремль», – прокоментував вимогу Савченко нардеп Андрій Лозовий.

Проаналізувавши усю надану інформацію: ЦВК скасувала місцеві вибори на Донбасі

неділя, 9 серпень 2020, 12:47

30 липня набула чинності постанова Верховної Ради про призначення виборів до місцевих органів влади на неділю, 25 жовтня, поточного року. Центральна виборча комісія на своєму засіданні в суботу дійшла висновку щодо неможливості проведення виборів депут...

Москва сподівається повторити "український" сценарій 2014 року: Мешканців окупованого Донбасу вербують для протиправних дій у Білорусії

неділя, 9 серпень 2020, 12:05

"Вагнерівці" це лише вершина айсбергу. В "ЛДНР" мобілізують цивільних з досвідом організації масового саботажу для першої фази гібридної війни. РФ може повторити "український" сценарій 2014 року в Білорусі. На окупованих територіях вербують "досвідчени...