Локшина у пошуках вух вдячних виборців: "Тимошенко маніпулює антиолігархічною риторикою і приховує дружбу з Коломойським", - Магда

Громити в ефірах та передвиборчих мітингах "клятих олігархів" це одне. Однак "Леді Ю" давно і успішно з ними співпрацює, зокрема з "дніпропетровським кланом", для котрого вона зовсім не чужа.

Кандидат у президенти Юлія Тимошенко намагається приховати свої зв'язки з бізнесменом Ігорем Коломойським. Про це сказав політолог Євген Магда в ефірі телеканалу "Прямий", зазначають Патріоти України.

"Тимошенко і Коломойський знайомі з кінця 1980 років. Вони земляки, із Дніпра. Добре один одного знають. Журналісти писали, що Коломойський отримав контроль над Укрнафтою, маючи більшість акцій за прем'єрства Тимошенко. Це була плата за лояльність. Мене більше дивує, що Юлія Тимошенко вправно маніпулює антиолігархічною риторикою, але при цьому намагається приховати контакти з Коломойським. Може, вона соромиться, бо громадська думка вважає Коломойського батьком-наставником Зеленського. Може, їй не хочеться вторинності. Складно сказати.

Складно використовувати антиолігархічну риторику і бути "ясна в ясна" з найвідомішим олігархом України", - зазначив експерт.

Лідера мітингувальників затримали ще до початку акції: Під стінами Ради сталася сутичка між ФОПами і поліцією (фото)

четвер, 23 вересень 2021, 11:45

У столиці в четвер, 23 вересня, на площі перед Верховною Радою проходить мітинг підприємців. Станом на 10:30 на акцію зібралися близько 400 осіб, повідомляють Патріоти України. Мітинг мав розпочатися о 10:00, але мітингувальники почали приходити ще о 9...