"Мы мстим и мстя наша ужасна": Росія заборонила в'їзд "десяткам канадців-русофобів" у відповідь на санкції

Марія Захарова заявила, що росіянам просто доводиться "діяти дзеркально".

Захарова оголосила про "помсту канадцям-русофобам". Фото: ТАСС.

Росія відреагувала на введення МЗС Канади персональних санкцій в відносин 30 росіян відповідно до «законом Магнітського». В'їзд Москва закрила для «десятків» канадців, йдеться в повідомленні, опублікованому на сайті міністерства. Новину передають Патріоти України.

«Ми неодноразово застерігали владу Канади від спроб тиску на Росію», - зазначили в МЗС, підкресливши, що Москва попереджала Оттаву, що «подібні дії без відповіді не залишаться».
«Доводиться діяти дзеркально», - зауважила Захарова. За її словами, «виходячи з принципу взаємності», Росія прийняла «рішення закрити в'їзд» в країну «цілій низці канадських діячів». «Список довгий, в ньому десятки прізвищ. Мова йде про тих русофобськи налаштованих громадян Канади, які планомірно займалися руйнуванням двосторонніх відносин», - пояснили в МЗС.

"Усе рухається вперед": Халюк Байрактар розповів, коли буде збудовано завод з виробництва Bayraktar в Україні

вівторок, 3 жовтень 2023, 3:25

Будівництво заводу Bayraktar в Україні, як очікується, завершиться через 1,5 року. Загалом в проєкт планують інвестувати приблизно 100 млн доларів. Про це директор компанії Халюк Байрактар розповів в інтерв’ю "Радіо Свобода". За його словами, між Туреч...

"Відволікти Захід від України": Кремль може атакувати НАТО з несподіваного боку

вівторок, 3 жовтень 2023, 0:30

Оскільки Російська Федерація зазнає невдач в Україні, безпосередня загроза членам НАТО, таким як Польща і країни Балтії, може бути дещо пом'якшена. Ймовірно, новою точкою докладання дестабілізуючих зусиль Москви стануть Балкани. Саме на Балканах розташ...