
Російсько-терористичні війська так званої "Донецької народної республіки" виявилися не в змозі забезпечувати високу інтенсивність обстрілів через низькі запаси боєприпасів і палива. Про це в Facebook повідомив координатор групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук, передають Патріоти України.
"Після періоду різкого загострення ситуації на лінії фронту в кінці січня - на початку лютого ц.р. в "1-м АК ДНР" констатують гостру нестачу палива, боєприпасів, запасних частин до озброєння та техніки", - пише Тимчук.
За його словами, керівництво "армійського корпусу" вимагає від підлеглих частин та підрозділів найсуворішого обліку та економії боєприпасів.
"Разом з тим, командирам частин і підрозділів "1-го АК ДНР" повідомляється про підготовку перекидання великих партій МТС зі складів НЗ Південного військового округу ЗС РФ для поповнення до штатних норм запасів", - резюмував Тимчук.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...