"Мастодонт в политике и самый хитрый человек в стране": Мер Дніпра поділився думкою про Порошенка

Борис Філатов зазначив, що краще зрозумів президента, коли обійняв посаду міського голови.

Борис Філатов. Фото: 34 канал.

Мер Дніпра Борис Філатов вважає президента Петра Порошенка найхитрішим політиком в Україні. Про це він заявив в інтерв'ю, передають Патріоти України.

"Он мастодонт в политике и самый хитрый человек в стране. Он может найти ключик, который работает. Если бы президент сказал, что я должен пойти на форум (Філатов на запрошення Порошенка взяв участь у в форумі, де президент оголосив про висунення на другий термін, - ред.) и сказать, что он молодец - ничего бы не вышло. Я мог сломать ногу в Австрии, например", - говорить Філатов.

"Многие недооценивают дипломатию Порошенко и его таланты в византийщине", - говорить мер Дніпра. За його словами, зараз у нього з Порошенком "своеобразный формат общения, довольно личный": "Не хочу выносить его на публику". Чиновник зазначив, що в сформованому спілкуванні Порошенко не має можливості просити у мера сприяння на президентських виборах в Дніпрі.

"Меня он точно о таком просить не может", - говорить Філатов. Також він зазначив, що краще зрозумів президента, коли обійняв посаду міського голови. У кріслі мера, за його словами, в нього "змінився світогляд". "Ко мне дошло, как сложно управлять разноплановым городом, как Днепр и в разы сложнее - управлять разноплановой Украиной", - резюмував він.
Джерело: LIGA.net

"Юрист, економіст чи фінансист": Відомий журналіст спрогнозував, хто може претендувати на крісло прем'єра після виборів

п’ятниця, 19 липень 2019, 18:28

Новий Кабінет міністрів України повинен очолити не політик, а технократ, досвідчений юрист, економіст чи фінансист, заявив відомий журналіст і телеведучий Євген Кисельов, повідомляють Патріоти України. . "Я не вірю в те, що прем'єром при президенті Зе...

"Дуже неприємна процедура": Люди Зеленського в ОПУ не будуть подавати декларації

п’ятниця, 19 липень 2019, 18:15

Співробітники Офісу президента не збираються подавати податкові декларації, тому що "це дуже неприємна процедура". Про це сказав помічник президента Сергій Шефір в інтерв'ю LB.ua, повідомляють Патріоти України. Він пояснив це тим, що робота в Офісі пре...