"Мастодонт в политике и самый хитрый человек в стране": Мер Дніпра поділився думкою про Порошенка

Борис Філатов зазначив, що краще зрозумів президента, коли обійняв посаду міського голови.

Борис Філатов. Фото: 34 канал.

Мер Дніпра Борис Філатов вважає президента Петра Порошенка найхитрішим політиком в Україні. Про це він заявив в інтерв'ю, передають Патріоти України.

"Он мастодонт в политике и самый хитрый человек в стране. Он может найти ключик, который работает. Если бы президент сказал, что я должен пойти на форум (Філатов на запрошення Порошенка взяв участь у в форумі, де президент оголосив про висунення на другий термін, - ред.) и сказать, что он молодец - ничего бы не вышло. Я мог сломать ногу в Австрии, например", - говорить Філатов.

"Многие недооценивают дипломатию Порошенко и его таланты в византийщине", - говорить мер Дніпра. За його словами, зараз у нього з Порошенком "своеобразный формат общения, довольно личный": "Не хочу выносить его на публику". Чиновник зазначив, що в сформованому спілкуванні Порошенко не має можливості просити у мера сприяння на президентських виборах в Дніпрі.

"Меня он точно о таком просить не может", - говорить Філатов. Також він зазначив, що краще зрозумів президента, коли обійняв посаду міського голови. У кріслі мера, за його словами, в нього "змінився світогляд". "Ко мне дошло, как сложно управлять разноплановым городом, как Днепр и в разы сложнее - управлять разноплановой Украиной", - резюмував він.
Джерело: LIGA.net

Хіти тижня. Конструкторам українського "Корсара" є про що подумати: Польща провела успішні випробування нового ПТРК PIRAT (відео)

неділя, 15 вересень 2019, 13:00

Новітня польська протитанкова програма Pirat, яку розробляють компанії MESKO S.A. та CRW Telesystem-Mesko пройшла важливі польові випробування, зазначають Патріоти України. Тут використовується сучасна система наведення, яка відповідає стандартам НАТО ...

"Людина з нізвідки": Стали відомі нові цікаві деталі про шпигуна ЦРУ в Кремлі

неділя, 15 вересень 2019, 12:55

Олег Смоленков фактично був помічником помічника глави РФ Володимира Путіна. Дипломат Олег Смоленков, якого називають шпигуном США в Кремлі, є "людиною з нізвідки", що може свідчити про його причетність до секретних служб. Про це на сторінці у Facebook...