Memento mori, occupante: Вояки Путіна зазнали значних втрат у Сирії

Наразі йдеться не про "ихтамнеты" Вагнера, а про кадрових російських військових, котрих хоронять роздільно по Росії, але поєднані датою загибелі і імовірно безпосереднім місцем наглої смерті. Однак все засекречено.

Коментатори поста під пабліком «Анонім Армія» повідомляють, що загиблих може бути до шести. Там же є інформація про поранених, троє з яких перебувають у військовому госпіталі в Москві, зазначають Патріоти України.

Крім того, з'явилися повідомлення про загибель в Сирії 25-річного російського військовослужбовця Кирила Поліщука, який також загинув 23 травня. Чи має його смерть стосунок до інциденту з обстрілом бійців 200-ї бригади, невідомо.

Пізніше російське Міноборони підтвердило лише загибель двох військових у Сирії (управляли вогнем сирійської батареї). За даними оборонного відомства вони загинули в провінції Дейр-Ез-Зор. Ще п'ять військових отримали поранення. Двоє з них померли в госпіталі.

За даними відомства Шойгу військові допомагали відбити атаку терористів, які атакували позиції відразу декількома групами. Також в МО РФ повідомили, що в цьому бою начебто знищили 43 "терориста". Однак самого Сергія Кужугетовича, як і його речників, вже не раз ловили на викривленні фактів, у тому числі заниженні власних втрат та перебільшенні втрат супротивника.


Хіти тижня. Візаві Єрмака, Козаку, "дали по пиці": У Зеленського "повстання" проти нахабного тиску Кремля, - Піонтковський

понеділок, 3 серпень 2020, 12:00

​Москва вже прийняла рішення по цілям нової атаки на Україну, про що свідчить наймасштабніший політичний тиск на Україну, який ведеться з 9 липня, вважає аналітик. Патріоти України пропонують ознайомитись з аналізом нового вітка україно-російського про...

"Ви вирішили, що ви господарі? Ви - слуги": Мер Тернополя різко звернувся до влади через посилання карантину (відео)

понеділок, 3 серпень 2020, 11:37

Міський голова Тернополя Сергій Надал закликав міністра інфраструктури не зупиняти залізничне сполучення з Тернополем, а регіональну комісію з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій - не зупиняти автобусне сполучення, передають Патріот...