Memento mori, occupante: Вояки Путіна зазнали значних втрат у Сирії

Наразі йдеться не про "ихтамнеты" Вагнера, а про кадрових російських військових, котрих хоронять роздільно по Росії, але поєднані датою загибелі і імовірно безпосереднім місцем наглої смерті. Однак все засекречено.

Коментатори поста під пабліком «Анонім Армія» повідомляють, що загиблих може бути до шести. Там же є інформація про поранених, троє з яких перебувають у військовому госпіталі в Москві, зазначають Патріоти України.

Крім того, з'явилися повідомлення про загибель в Сирії 25-річного російського військовослужбовця Кирила Поліщука, який також загинув 23 травня. Чи має його смерть стосунок до інциденту з обстрілом бійців 200-ї бригади, невідомо.

Пізніше російське Міноборони підтвердило лише загибель двох військових у Сирії (управляли вогнем сирійської батареї). За даними оборонного відомства вони загинули в провінції Дейр-Ез-Зор. Ще п'ять військових отримали поранення. Двоє з них померли в госпіталі.

За даними відомства Шойгу військові допомагали відбити атаку терористів, які атакували позиції відразу декількома групами. Також в МО РФ повідомили, що в цьому бою начебто знищили 43 "терориста". Однак самого Сергія Кужугетовича, як і його речників, вже не раз ловили на викривленні фактів, у тому числі заниженні власних втрат та перебільшенні втрат супротивника.


Хіти тижня. Ердоган у пастці? Асад відправив війська назустріч "турецьким агресорам", сирійські курди прийняли допомогу диктатора перед лицем спільного ворога

четвер, 17 жовтень 2019, 10:00

Дії Туреччини таким чином сприйняли як агресію всі провідні сили, котрі задіяні в регіоні. Лише Москва зберігає публічне мовчання. Сирійська армія отримала наказ вирушити на північ, в регіон, де зараз йде турецька військова операція "Джерело миру". Офі...

Наслідок скандального рішення Трампа: Винищувачі F-15 атакували колишню базу США в Сирії

четвер, 17 жовтень 2019, 8:55

Метою авіаудару ВПС Пентагону став цементний завод компанії Lafarge неподалік від Алеппо, в якому перебував склад боєприпасів, котрий через термінову евакуацію американських військ мав потрапити до рук сил Путіна-Асада, зазначають Патріоти України. Пол...