Memento mori, occupante: Вояки Путіна зазнали значних втрат у Сирії

Наразі йдеться не про "ихтамнеты" Вагнера, а про кадрових російських військових, котрих хоронять роздільно по Росії, але поєднані датою загибелі і імовірно безпосереднім місцем наглої смерті. Однак все засекречено.

Коментатори поста під пабліком «Анонім Армія» повідомляють, що загиблих може бути до шести. Там же є інформація про поранених, троє з яких перебувають у військовому госпіталі в Москві, зазначають Патріоти України.

Крім того, з'явилися повідомлення про загибель в Сирії 25-річного російського військовослужбовця Кирила Поліщука, який також загинув 23 травня. Чи має його смерть стосунок до інциденту з обстрілом бійців 200-ї бригади, невідомо.

Пізніше російське Міноборони підтвердило лише загибель двох військових у Сирії (управляли вогнем сирійської батареї). За даними оборонного відомства вони загинули в провінції Дейр-Ез-Зор. Ще п'ять військових отримали поранення. Двоє з них померли в госпіталі.

За даними відомства Шойгу військові допомагали відбити атаку терористів, які атакували позиції відразу декількома групами. Також в МО РФ повідомили, що в цьому бою начебто знищили 43 "терориста". Однак самого Сергія Кужугетовича, як і його речників, вже не раз ловили на викривленні фактів, у тому числі заниженні власних втрат та перебільшенні втрат супротивника.


"Роттердам плюс" і не тільки: Зеленський може створити Ахметову великі проблеми

п’ятниця, 23 серпень 2019, 23:51

Бізнесмен вже запевнив, що буде захищати свою репутацію усіма можливими методами. Прагнення Володимира Зеленського обмежити вплив ДТЕК може створити проблеми власнику даного енергохолдингу Ринату Ахметову. Одним із кроків у цьому напрямку є розслідуван...

Хіти тижня. Гіркін розповів про свій план, якщо потрапить на лаву Гаазького трибуналу

п’ятниця, 23 серпень 2019, 22:00

Відповідаючи на питання, чи допускає він сценарій потрапляння в камеру гаагської в'язниці, Гіркін сказав, що вважає його малоймовірним, однак в цілому таку ситуацію допускає. "По-перше, я сам не збираюся здаватися. Ні в якому разі. По-друге, вважаю, що...