Memento mori, occupante: Вояки Путіна зазнали значних втрат у Сирії

Наразі йдеться не про "ихтамнеты" Вагнера, а про кадрових російських військових, котрих хоронять роздільно по Росії, але поєднані датою загибелі і імовірно безпосереднім місцем наглої смерті. Однак все засекречено.

Коментатори поста під пабліком «Анонім Армія» повідомляють, що загиблих може бути до шести. Там же є інформація про поранених, троє з яких перебувають у військовому госпіталі в Москві, зазначають Патріоти України.

Крім того, з'явилися повідомлення про загибель в Сирії 25-річного російського військовослужбовця Кирила Поліщука, який також загинув 23 травня. Чи має його смерть стосунок до інциденту з обстрілом бійців 200-ї бригади, невідомо.

Пізніше російське Міноборони підтвердило лише загибель двох військових у Сирії (управляли вогнем сирійської батареї). За даними оборонного відомства вони загинули в провінції Дейр-Ез-Зор. Ще п'ять військових отримали поранення. Двоє з них померли в госпіталі.

За даними відомства Шойгу військові допомагали відбити атаку терористів, які атакували позиції відразу декількома групами. Також в МО РФ повідомили, що в цьому бою начебто знищили 43 "терориста". Однак самого Сергія Кужугетовича, як і його речників, вже не раз ловили на викривленні фактів, у тому числі заниженні власних втрат та перебільшенні втрат супротивника.


Польща дасть бій російській телепропаганді на "їхньому полі"

субота, 23 березень 2019, 11:21

Балтійські країни з їхньою питомою часткою російськомовного населення, малими розмірами та географічною близькістю до колишньої метрополії залишаються найнебезпечнішим напрямком агресії РФ проти ЄС та НАТО. Намагаються впливати й на інші меншини. Відпо...

Сумні роковини: Як нобелівський лауреат миру Горбачов залив столицю Литви кров'ю, в намаганні врятувати Імперію Зла від розвалу

субота, 23 березень 2019, 10:53

Наймиролюбніший в історії генсек КПРС з «новим мисленням» та «Перебудовою» переступив через кров, повторивши те, що Брежнєв створив з Прагою, а Хрущов з Будапештом. У відповідь на рішення про вихід Литви з СРСР у Вільнюс уведені радянські танки 23 бере...