"Мені важко це прийняти": Президент Польщі зробив різку заяву про санкції проти РФ і "Північний потік-2"

Президент Польщі Анджей Дуда заявив, що йому важко зрозуміти підтримку деякими європейськими країнами будівництва газопроводу "Північний потік-2". Про це він заявив в ефірі TVP Info, повідомляють Патріоти України.

Анджей Дуда зауважив, що санкційну політику ЄС варто переглянути для збільшення тиску на Російську Федерацію.

"Є санкції, і вони повинні бути збережені. Їх також треба проаналізувати, тому що їх можна підготувати ще краще, щоб чинили ще більший тиск, щоб Росії було ще складніше", – зазначив Дуда.

Він додав, що йому важко зрозуміти підтримку європейцями газопроводу "Північний потік-2", що призведе до домінування російського "Газпрому" на європейському ринку.

"Той факт, що в Європейському Союзі не сказали рішучого "стоп" "Газпрому", що "Газпром" просувається в Європейському Союзі, і багато країн Європейського Союзу, їх лідери, спокійно з цим погоджуються – це те, що мені важко прийняти. Ми постійно обговорюємо цю проблему", – наголосив він.

Крім того, Дуда додав, що у протистоянні "Газпрому" США "будуть нашим найбільшим союзником".

"Формулу Зеленського": Голова МЗС України озвучив трактування "формули Штайнмайєра" на котрому наполягатиме Україна

вівторок, 17 вересень 2019, 7:55

Умовна "формула Зеленського" для врегулювання конфлікту на Донбасі передбачає реалізацію державою очікувань народу України. Про це йшлося в ході промови міністра закордонних справ Вадима Пристайко в ефірі програми "Свобода слова", зазначають Патріоти У...