"Меньше "Газпрома" - лучше для всех", - Олег Пономар

"Среда. Что нужно отметить?" - пише на своїй сторінці в Фейсбук політичний оглядач Олег Пономар, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"Спасибо и поздравляем делегацию Украины в Парламентской ассамблее Совета Европы с хорошей работой по недопущению России в европейский клуб.

Путь - в НАТО и ЕС: правительство Македонии начало процесс изменения названия страны. Слово за парламентом.

"Уставшая" Европа: правительство Великобритании относит заключение торгового соглашения с Украиной к своим приоритетам.

Меньше Газпрома - лучше для всех: к концу 2018 года польская нефтегазовая компания (PGNiG) подпишет в США два контракта на приобретение сжиженного газа".

Хіти тижня. 15 кілометрів потужної вибухівки: Місія ОБСЄ показала з висоти пташиного польоту "дорогу смерті" на Донбасі (фотофакти)

четвер, 18 липень 2019, 19:30

Йдеться про "мертву" частину автомагістралі М-03 між підконтрольним ООС селищем Луганським і окупованим Дебальцевим. Росіяни дуже бояться, що швидкою атакою ЗСУ зможуть відкинути "гібридні" підрозділи, і оволодіти стратегічним вузлом у Дебальцевому. Сп...

У "кращих" традиціях російської пропаганди: Як віце-прем'єр Італії намагається уникнути покарання за гроші Кремля

четвер, 18 липень 2019, 19:28

Маттео Сальвіні уже не вперше заперечив, що його партія отримувала будь-які кошти з Москви. Літо в Італії стало по-справжньому "політично спекотним": стали відомими імена так званої "фантастичної четвірки" італійців, пов’язаних із перемовинами в Москві...