"Меркантильний інтерес": Портников пояснив, нащо Путіну "дружба" з Києвом

Президент Росії Володимир Путін дійсно хоче врегулювати відносини з США і Україною. Однак мотивом для цього виступає достатньо меркантильний інтерес. Таку точку зору висловив журналіст Віталій Портников, повідомляють Патріоти України.

На його думку, Росія жадає зменшення міжнародного економічного тиску, тому що це завдає шкоди її олігархату. Також він зазначив, що у РФ є своє бачення налагодження "дружби" з Україною. Портников вважає, що це викликано необхідністю зниження постійних витрат на збройне протистояння.

"Але при цьому є кілька умов, які повинні бути виконані. Одна з цих умов - це відновлення російського впливу в Україні. Друга умова - щоб території, окуповані Росією, залишилися під її контролем, і мова йде не тільки про Донбас, а й про Крим", - заявив журналіст.

Він нагадав, що подібна концепція для РФ не є новою. У цій країні споконвіку вважають, що території, одного разу зайняті військами Росії, вже не можуть бути повернуті.

Джерело: Newsader

Хто б сумнівався: Конституційний суд РФ схвалив захоплення територій України

неділя, 2 жовтень 2022, 15:43

Конституційний суд Російської Федерації підтримав привласнення окупованих територій України - "ДНР", "ЛНР", Херсонської та Запорізької областей. Вже призначені "вибори" в "парламенти" на 2023 рік. Про це повідомляє російське пропагандистське агентство ...

Жінки та діти перелякані: У Фінляндії втікачів від мобілізації у Росії поселили разом із укранськими біженцями

неділя, 2 жовтень 2022, 15:29

У Фінляндії російських дезертирів почали селити у центри, де проживають українські біженці. Такі випадки зафіксовано вже у кількох фінських містах, українки скаржаться, що бояться за себе та своїх дітей. Реагуючи на ситуацію, українці вже звернулися до...