"Меркантильний інтерес": Портников пояснив, нащо Путіну "дружба" з Києвом

Президент Росії Володимир Путін дійсно хоче врегулювати відносини з США і Україною. Однак мотивом для цього виступає достатньо меркантильний інтерес. Таку точку зору висловив журналіст Віталій Портников, повідомляють Патріоти України.

На його думку, Росія жадає зменшення міжнародного економічного тиску, тому що це завдає шкоди її олігархату. Також він зазначив, що у РФ є своє бачення налагодження "дружби" з Україною. Портников вважає, що це викликано необхідністю зниження постійних витрат на збройне протистояння.

"Але при цьому є кілька умов, які повинні бути виконані. Одна з цих умов - це відновлення російського впливу в Україні. Друга умова - щоб території, окуповані Росією, залишилися під її контролем, і мова йде не тільки про Донбас, а й про Крим", - заявив журналіст.

Він нагадав, що подібна концепція для РФ не є новою. У цій країні споконвіку вважають, що території, одного разу зайняті військами Росії, вже не можуть бути повернуті.

Джерело: Newsader

"Ми не знаємо, наскільки велика ця країна": Орбан цинічно висловився про вступ України в ЄС

п’ятниця, 29 вересень 2023, 13:53

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан назвав російську агресію проти України «слов'янською братньою війною». Про це він сказав в ефірі Kossuth radionak, передають Патріоти України. Орбан зазначив, що Угорщина від початку дивилася на цю війну інакше, ні...

Українцям доведеться доконати утилізацію: Недобитки "Вагнера" повертаються до Бахмута - британська розвідка

п’ятниця, 29 вересень 2023, 11:36

Останніми тижнями до сотні бійців, пов’язаних з приватною військовою компанією (ПВК) Вагнер, почали передислокацію в Україну як окремо, так і невеликими групами, для участі у бойових діях на боці різноманітних проросійських підрозділів. Про це 29 верес...