Міністр Омелян обіцяє рішучу відповідь на дії РФ в Азовському морі

Міністр інфраструктури заявив про дзеркальні санкції щодо Росії: буде засідання РНБО.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян вважає, що Україні потрібно ввести дзеркальні санкції у відповідь на створення Росією перешкод суднам, які проходитимуть в українські порти Азовського моря. Міністр додав, що це питання необхідно розглянути на засіданні Ради національної безпеки і оборони України (РНБО), інформують Патріоти України.

"Ми фіксуємо з квітня цього року регулярні огляди з метою зупинки всіх суден, що йдуть в напрямку Маріупольського та Бердянського морпортів. Ми розуміємо, що РФ робить це навмисно, щоб змусити судновласників міняти маршрути. Україна повинна прийняти дзеркальні заходи", - заявив він.

Окрім того Омелян повідомив, що міністерство вже надало свої пропозиції, однак це питання має бути піднято на рівні РНБО для більш ефективної реакції, в тому числі міжнародної. "Ми вчора обговорювали цю ситуацію в Страсбурзі з європейськими та американськими колегами ... По-моєму, повинні бути накладені, як мінімум, санкції з боку ЄС та інших країн на російські порти, які перебувають в басейні Чорного моря", - сказав міністр.

Опублікував: Тетяна Ісічук

Хіти тижня. "Десятки лет россияне уничтожали все лучшее в Украине, и народ в том числе", - волонтер

неділя, 20 січень 2019, 12:00

Україна нанесла потужний удар у відповідь по російській окупаційній політиці... Про це у своєму блозі пише волонтер Наталія Юсупова, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "То, что в Украине наконец-то будет своя церковь - это, конечно, с...

У столиці Сирії підірвали військовий розвідувальний центр Асада

неділя, 20 січень 2019, 11:12

Правлячий режим оголосив вибух у Дамаску терактом і заявляє про жертви серед цивільних. У Дамаску (Сирія) стався потужний вибух, в результаті якого загинули кілька людей. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Al Jazeera. Повідомляється, ...