Міністр Омелян обіцяє рішучу відповідь на дії РФ в Азовському морі

Міністр інфраструктури заявив про дзеркальні санкції щодо Росії: буде засідання РНБО.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян вважає, що Україні потрібно ввести дзеркальні санкції у відповідь на створення Росією перешкод суднам, які проходитимуть в українські порти Азовського моря. Міністр додав, що це питання необхідно розглянути на засіданні Ради національної безпеки і оборони України (РНБО), інформують Патріоти України.

"Ми фіксуємо з квітня цього року регулярні огляди з метою зупинки всіх суден, що йдуть в напрямку Маріупольського та Бердянського морпортів. Ми розуміємо, що РФ робить це навмисно, щоб змусити судновласників міняти маршрути. Україна повинна прийняти дзеркальні заходи", - заявив він.

Окрім того Омелян повідомив, що міністерство вже надало свої пропозиції, однак це питання має бути піднято на рівні РНБО для більш ефективної реакції, в тому числі міжнародної. "Ми вчора обговорювали цю ситуацію в Страсбурзі з європейськими та американськими колегами ... По-моєму, повинні бути накладені, як мінімум, санкції з боку ЄС та інших країн на російські порти, які перебувають в басейні Чорного моря", - сказав міністр.

Опублікував: Тетяна Ісічук

Хіти тижня. Українська армія має право стріляти на Донбасі: Волкер зробив гучну заяву

понеділок, 16 липень 2018, 9:00

Збройні сили України мають право відривати вогонь на власній території, водночас ненормальним є те, що Росія має своїх військових в іншій країні. Про це заявив спецпредставник Держдепартаменту США Курт Волкер в інтерв'ю Bild, відповідаючи на запитання,...

Вбивали за гроші: З'явилося екслюзивне відео з "іхтамнєтами" із РФ

понеділок, 16 липень 2018, 8:25

У мережі з'явилося відео з російськими найманцями, які воювали в Нагірному Карабасі і були захоплені в полон військовослужбовцями Азербайджану. Запис опублікував на своїй сторінці в Facebook блогер Alex Vitauskas, повідомляють Патріоти України. На ньом...