Міністр Омелян обіцяє рішучу відповідь на дії РФ в Азовському морі

Міністр інфраструктури заявив про дзеркальні санкції щодо Росії: буде засідання РНБО.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян вважає, що Україні потрібно ввести дзеркальні санкції у відповідь на створення Росією перешкод суднам, які проходитимуть в українські порти Азовського моря. Міністр додав, що це питання необхідно розглянути на засіданні Ради національної безпеки і оборони України (РНБО), інформують Патріоти України.

"Ми фіксуємо з квітня цього року регулярні огляди з метою зупинки всіх суден, що йдуть в напрямку Маріупольського та Бердянського морпортів. Ми розуміємо, що РФ робить це навмисно, щоб змусити судновласників міняти маршрути. Україна повинна прийняти дзеркальні заходи", - заявив він.

Окрім того Омелян повідомив, що міністерство вже надало свої пропозиції, однак це питання має бути піднято на рівні РНБО для більш ефективної реакції, в тому числі міжнародної. "Ми вчора обговорювали цю ситуацію в Страсбурзі з європейськими та американськими колегами ... По-моєму, повинні бути накладені, як мінімум, санкції з боку ЄС та інших країн на російські порти, які перебувають в басейні Чорного моря", - сказав міністр.

Опублікував: Тетяна Ісічук

Хіти тижня. Біда скреп: "Большой санкционный переполох в "Роснефти", - Злий Одесит

субота, 17 листопад 2018, 1:00

"Буквально вчера я писал о том, что российская нефтяная монополия "Роснефть", вопреки курсу страны на дедолларизацию, избавилась от трети своих рублевых накоплений и увеличила долю долларовой массы до 70%!" - пише у своєму блозі Злий Одесит, повідомляю...

Хіти тижня. "Правовой ликбез для Путина, или Чей Крым?" - Ілларіонов

субота, 17 листопад 2018, 0:35

"В попытке защитить Владимира Путина в деле о передаче Крымской области из РСФСР в УССР в 1954 г. и о юридическом статусе г. Севастополя в 1948-2014 гг. Сергей Миронов оказал тому и себе поистине медвежью услугу. Заметка руководителя "Справедливой Росс...