Міністр Омелян обіцяє рішучу відповідь на дії РФ в Азовському морі

Міністр інфраструктури заявив про дзеркальні санкції щодо Росії: буде засідання РНБО.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян вважає, що Україні потрібно ввести дзеркальні санкції у відповідь на створення Росією перешкод суднам, які проходитимуть в українські порти Азовського моря. Міністр додав, що це питання необхідно розглянути на засіданні Ради національної безпеки і оборони України (РНБО), інформують Патріоти України.

"Ми фіксуємо з квітня цього року регулярні огляди з метою зупинки всіх суден, що йдуть в напрямку Маріупольського та Бердянського морпортів. Ми розуміємо, що РФ робить це навмисно, щоб змусити судновласників міняти маршрути. Україна повинна прийняти дзеркальні заходи", - заявив він.

Окрім того Омелян повідомив, що міністерство вже надало свої пропозиції, однак це питання має бути піднято на рівні РНБО для більш ефективної реакції, в тому числі міжнародної. "Ми вчора обговорювали цю ситуацію в Страсбурзі з європейськими та американськими колегами ... По-моєму, повинні бути накладені, як мінімум, санкції з боку ЄС та інших країн на російські порти, які перебувають в басейні Чорного моря", - сказав міністр.

Опублікував: Тетяна Ісічук

Хіти тижня. Зниження тарифів і припинення війни: У Зеленського відхрестилися від передвиборчих обіцянок (відео)

середа, 24 квітень 2019, 16:00

У команді Володимира Зеленського заявили, що питання зниження комунальних тарифів не є прерогативою президента. Про це розповів політконсультант кандидата Дмитро Разумков в інтерв'ю "Фактам ICTV", повідомляють Патріоти України. Разумков повідомив про ...

Щось готується? ЗМІ повідомили про переговори Гройсмана з Яценюком

середа, 24 квітень 2019, 15:57

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман радиться зі своїм попередником Арсенієм Яценюком про спільну політсилу. Про це пишуть журналісти групи The Newsroom у Facebook, повідомляють Патріоти України. . "Радиться він про спільну політсилу і розподіл відсоткі...