Міністр Омелян обіцяє рішучу відповідь на дії РФ в Азовському морі

Міністр інфраструктури заявив про дзеркальні санкції щодо Росії: буде засідання РНБО.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян вважає, що Україні потрібно ввести дзеркальні санкції у відповідь на створення Росією перешкод суднам, які проходитимуть в українські порти Азовського моря. Міністр додав, що це питання необхідно розглянути на засіданні Ради національної безпеки і оборони України (РНБО), інформують Патріоти України.

"Ми фіксуємо з квітня цього року регулярні огляди з метою зупинки всіх суден, що йдуть в напрямку Маріупольського та Бердянського морпортів. Ми розуміємо, що РФ робить це навмисно, щоб змусити судновласників міняти маршрути. Україна повинна прийняти дзеркальні заходи", - заявив він.

Окрім того Омелян повідомив, що міністерство вже надало свої пропозиції, однак це питання має бути піднято на рівні РНБО для більш ефективної реакції, в тому числі міжнародної. "Ми вчора обговорювали цю ситуацію в Страсбурзі з європейськими та американськими колегами ... По-моєму, повинні бути накладені, як мінімум, санкції з боку ЄС та інших країн на російські порти, які перебувають в басейні Чорного моря", - сказав міністр.

Опублікував: Тетяна Ісічук

Хіти тижня. Була б інша Україна: Як Леонід Кравчук 1991 року вкрав перемогу у В'ячеслава Чорновіла на президентських виборах (відео)

п’ятниця, 21 вересень 2018, 4:00

Для фальсифікації перемоги Леоніда Кравчука на українських президентських виборах 1991 року використовувалися найрізноманітніші методи - від погроз і залякувань до вкидання голосів. Таку думку у ефірі висловив народний депутат України III-VI скликань...

Хіти тижня. "Миссия невыполнима": У Bloomberg пояснили, чому Путін - приречений

п’ятниця, 21 вересень 2018, 3:00

Перед Володимиром Путіним стоїть величезна проблема. Перед Володимиром Путіним стоїть величезна проблема. Він хоче забезпечити процвітання росіянам до 2024 року, коли, згідно з конституцією, повинен закінчитися його президентський термін, але економіка...