​Московська загроза: "Правий сектор" готовий відправляти добровольчі підрозділи до Білорусі, візитівок Яроша вистачить на весь "вантаж-200" до РФ

Така заява передбачувано злить «недоімперію» дає гарну карту на руки Лукашенку, і додаткову надію білорусам, котрі не хочуть щастя приходу «запоребрика».

Українська націоналістична організація "Правий сектор" готова підтримати Білорусь, якщо вона зважиться розірвати стосунки з Москвою і піддасться агресії «скрепної держави», зазначають Патріоти України. З гучною заявою по Білорусі виступила прес-служба "Правого сектора".

"Правий сектор" звернувся з відкритим листом до лідера Білорусі Олександра Лукашенка, якого Москва шантажує "Союзною державою". Представники руху запевнили, що не мають ілюзій щодо особистості білоруського лідера. "Лукашенко далеко не білоруський націоналіст. Він виходець з класу червоних директорів. Тобто, його мотивація не в відданості своїй нації, а в ідеалах" партійної дисципліни "... Суб'єктність Білорусі для нього не має значення", - зазначили в "Правом секторі".

Незважаючи на це, рух готовий допомогти Мінську відстояти свою незалежність від Москви в разі рішучих дій.

"Перед Лукашенко стоїть вибір: шлях втрати державності або шлях рішучого опору, який почнеться з розірвання Союзного договору раз і назавжди. Маневрувати довго не вийде", - попередили Мінськ в "Правом секторі", запевнивши, що в разі рішення білорусів вступити у війну з Москвою вони готові надати підтримку.

Український націоналістичний рух готовий "всіма доступними методами лобіювати інтереси Білорусі" на міжнародній арені, а також надати військову підтримку у разі вторгнення військ РФ. Йдеться про участь добровольців в цій війні. Закінчили своє звернення до Лукашенка в "Правом секторі традиційним слоганом білоруських націоналістів "Жыве Беларусь!".

"Вони не "найманці": В посольстві розповіли про роботу над звільненням британців

субота, 25 червень 2022, 23:15

Великобританія робить усе можливе для звільнення британців Шона Піннера й Ейдена Асліна, яких взяли у полон і засудили до страти в "ДНР". Про це Мелінда Сіммонс, пані посол Сполученого Королівства в Україні, розповіла в інтерв’ю, передають Патріоти Укр...