"Москва не боїться гармат": Балух написав зворушливого листа до українців (фото)

Незаконно засуджений в окупованому Криму український активіст Володимир Балух, який голодує з 19 березня, написав звернення до українського народу, повідомляють Патріоти України. Наводимо текст послання повністю:

"Красно дякую всім за Ваші листи і молитви, за Вашу підтримку мене особисто, моєї матері, моєї родини! Ваша щира участь у моєму житті - це неоціненний скарб, дарований Богом чомусь саме мені. Я безмежно вдячний Богу, батькам і своєму народу за те, що від народження маю душу, розшиту червоно-чорними барвінками турботливими руками рідної Неньки!

Дякую за любов, в якій я все життя купаюсь, за генетичний код, що дарує здатність бачити справжню красу, цінувати її, співати їй чарівною мовою і розуміти, що справжність її замішана виключно на Честі, Гідності і Правді.

А правда в тому, що на Майдані від рук адептів Кремля загинули Герої, яким народ дав ім’я "Небесна Сотня". Правда в тім, що наш прапор символізує гідне господарювання на Богом дарованій Нам землі і непереборне стремління до пізнання Всесвіту.

Правда в тім, що розлючений нескореністю українців хижий Кремль поквапився відшматувати від тіла України бодай скільки встигне земель, аби послабити її та вкотре принизити в очах Світу.

Правда в тім, що його (Кремля) влада на тимчасово окупованих територіях, як і на території 1/7 частини суші загалом тримається на тотальній брехливій пропаганді та залякуванні і жорсткій розправі з незгодними…

Правда і в тім, що більше за постріли гармат і пуски балістичних ракет патологічно брехливий кремлівський режим боїться одного слова Правди. Фарс, розігнаний зрадниками України, вкупі з посіпаками Кремля, із моєю, вже третьою за останні 2,5 роки, судимістю це безперечно доводить.

Створювана московитськими пропагандистами картинка загальної благодаті розсипається, коли є розуміння, яким чином вона малюється. Сотні тисяч кримчан змушують мовчати і чекати кращих часів, показово караючи тих, хто не здатен погодитися на приниження.

Моєю подякою Вам за українськість хай стане задокументована і засвідчена печатками Правда, про методи, якими окупанти розправляються з Громадянами України у Криму. Сподіваюся, що цей аргумент у дискусіях зі Світом допоможе Україні більш гідно протистояти черговому зазіханню на її незалежність…

А закінчити дозвольте цитатою з книги глибоко шанованою мною пані Ліни Костенко "Записки українського самашедшего": "Не з нашим розумом осягнути, як виглядає Бог. Я тільки знаю, що Той, хто запустив моє серце, Той запустив і Всесвіт".

Моє серце б’ється в серці Українського Всесвіту…

Крим - це Україна! Слава Україні! Щиро Ваш, В. Балух".

Якими марципанами Пекін спокушає "слуг", або хто підставив Олену Зеленську, а разом з нею - і всю Україну

понеділок, 27 вересень 2021, 22:59

"Яка мудра політика: коли країна, що допомагає Україні у війні з РФ, створює антикитайський блок, відправляти в Пекін першу леді на святкування комуністичного ювілею. Після сенсації про створення AUKUS (тристоронній оборонний пакт, утворений Великою Бр...

"Молчи, грусь, молчи!": До США не пускатимуть вакцинованих "не имеющим аналогов в мире" бадяжним “Спутником V” – ЗМІ

понеділок, 27 вересень 2021, 22:38

Сполучені Штати Америки можуть заборонити в’їзд, які вакциновані проти коронавірусу, препаратами, які не визнала Всесвітня організація охорони здоров’я. До цього переліку, зокрема потрапляє російський “Спутник V”, повідомляють Патріоти України з посила...