Москва не отримає нічого: Порошенко підписав закон про безстроковий мораторій на виплату боргу РФ

Прийнятий закон поширюється тільки на виплату кредитів Російської Федерації і не зачіпає економічні відносини України з іншими країнами.

Президент підписав закон про безстроковий мораторій на виплату боргу Росії. Ілюстрація:www.hromadske.tv

Президент України Петро Порошенко підписав закон, який робить тимчасовий мораторій на виплату євробондів за кредитом, наданим Україні Росією в грудні 2013 року, безстроковим. Даний законопроект був прийнятий на засіданні Верховної Ради 12 квітня 2016 року і відданий на підпис президенту. Мораторій діяв до 1 липня 2016 року, а тепер, згідно з поправкою, є безстроковим, повідомляється в проекті закону на сайті ВР, інформують Патріоти України.

Прийнятий закон поширюється тільки на виплату кредитів Російської Федерації і не зачіпає економічні відносини України з іншими країнами, зазначила заступник міністра фінансів України Оксана Маркарова.

Нагадаємо, що в 2013 році Росія надала президенту Віктору Януковичу кредит в розмірі 3 млрд доларів. Після втечі екс-президента України Київ наполягав на визнанні боргу комерційним з його подальшою реструктуризацією і списанням частини заборгованості.

Однак Росія, в свою чергу, зажадала визнати борг державним, а 17 лютого 2016 року подала позов до України в лондонський суд щодо боргу в 3 млрд доларів.

З архіву ПУ. "Бизнесу п*дец без меня, жена плачет, каждый день говорит, что меня посадят": У мережу злили скандальну переписку нардепа Тищенка (фото)

четвер, 26 листопад 2020, 14:00

"Слуга" попався на гачок пранкеру, і вилив тому усю душу, як на допиті генпрокурору. "В распоряжении "Страны" оказалась переписка пранкера Джокера от имени генпрокурора Руслана Рябошапки с нардепом Николаем Тищенко - о ситуации внутри фракции, о его пр...

Російські медики були безсилі: Головного засекреченого підводника РФ вбив коронавірус

четвер, 26 листопад 2020, 13:30

Олексій Бурілічев помер 25 листопада в Москві, йому було 62 роки. З жовтня 2005 року і до кінця життя він очолював головне управління глибоководних досліджень Міноборони Росії - один з найбільш засекречених підрозділів російської армії.