Москва не отримає нічого: Порошенко підписав закон про безстроковий мораторій на виплату боргу РФ

Прийнятий закон поширюється тільки на виплату кредитів Російської Федерації і не зачіпає економічні відносини України з іншими країнами.

Президент підписав закон про безстроковий мораторій на виплату боргу Росії. Ілюстрація:www.hromadske.tv

Президент України Петро Порошенко підписав закон, який робить тимчасовий мораторій на виплату євробондів за кредитом, наданим Україні Росією в грудні 2013 року, безстроковим. Даний законопроект був прийнятий на засіданні Верховної Ради 12 квітня 2016 року і відданий на підпис президенту. Мораторій діяв до 1 липня 2016 року, а тепер, згідно з поправкою, є безстроковим, повідомляється в проекті закону на сайті ВР, інформують Патріоти України.

Прийнятий закон поширюється тільки на виплату кредитів Російської Федерації і не зачіпає економічні відносини України з іншими країнами, зазначила заступник міністра фінансів України Оксана Маркарова.

Нагадаємо, що в 2013 році Росія надала президенту Віктору Януковичу кредит в розмірі 3 млрд доларів. Після втечі екс-президента України Київ наполягав на визнанні боргу комерційним з його подальшою реструктуризацією і списанням частини заборгованості.

Однак Росія, в свою чергу, зажадала визнати борг державним, а 17 лютого 2016 року подала позов до України в лондонський суд щодо боргу в 3 млрд доларів.

Чоловіків – на фронт, дружинам - кримінальна стаття: Військове керівництво РФ придумало ноу-хау для боротьби зі скаргами родин "мобіків"

четвер, 30 березень 2023, 10:49

Військове керівництво Росії придумало спосіб боротися з численними скаргами з боку сімей військовослужбовців РФ. Дружинам солдатів загрожує кримінальна стаття та перевірка особи за фактом дискредитації "СВО". Про це повідомляє Telegram-канал "Досье шпи...

Це буде кінець для Лукашенка: Ударом Tomahawk США можуть рознести "ядерну" базу РФ у Білорусі, - Жданов

четвер, 30 березень 2023, 10:38

Полковник запасу, військовий експерт Олег Жданов прокоментував ситуацію навколо наміру країни-агресора РФ розмістити в Білорусі тактичну ядерну зброю, передають Патріоти України. "Я не думаю, що з боку НАТО буде якась різка реакція. Ми вже спостерігаєм...