Москва в істериці іде на все? Вселенський патріархат заявив про масовані кібератаки

Останнім часом на Вселенський патріархат почали здійснюватись масовані кібератаки. Про це заявив мінстр закордонних справ України Павло Клімкін на своїй сторінці у Facebook, повідомляють Патріоти України.

Він зазначив, що сьогодні, 17 вересня, він зустрівся з екзархами його Всесвятості Вселенського Патріарха. Під час розмови і була озвучена інформація про кібератаки.

"Останнім часом і на Фанар, і на Вселенський патріархат, і на самих екзархів відбуваються масовані кібератаки. От дійсно, для тих, хто за цим стоїть, немає нічого святого" - написав міністр.

Нагадаємо, до України прибули екзархи Вселенського патріархату в рамках підготовки до надання автокефалії Українській православній церкві. Делегація під час зустрічі із президентом Петром Порошенко заявила, що прибула до Києва працювати над вже вирішеним питанням.

Як заявив предстоятель Української православної церкви Київського патріархату Філарет, Вселенський патріархат може прийняти рішення про надання автокефалії Українській помісній церкві на синоді 9-11 жовтня.

Видовище заворожує: Як британські танки Challenger 2 проходять злагодження в Україні перед відправкою на передову (відео)

субота, 1 квітень 2023, 22:19

Британські танки Challenger 2 вже обкатують в Україні перед відправленням на фронт. Відео Міноборони.

Ще одна країна відмовилася проводити фехтувальні змагання через участь у них росіян та білорусів

субота, 1 квітень 2023, 22:14

Французька федерація фехтування скасувала етап Кубка світу з чоловічої шпаги через скандальне рішення Міжнародної федерації фехтування (FIE) допустити до змагань російських і білоруських спортсменів. Про це повідомляється на офіційному сайті організаці...