"Москва вимагає єдиного кандидата, або Чому посварилися колишні регіонали", - Небоженко

Екс-регіонали поділились на три політичні проекти - "Опозиційна платформа - За життя", "Опозиційний блок" та партію "Наші". Москва вимагає визначити єдиного кандидата. Таку думку висловив політолог Віктор Небоженко, повідомляють Патріоти України.

"Маємо три політичних сили від екс-регіоналів - " За життя" з Вадимом Рабіновичем, Віктором Медведчуком і Юрієм Бойком, "Опозиційний блок" з Вадимом Новинським і Олександром Вілкулом та партію "Наші" Євгена Мураєва. Сьогодні вони конфліктують не з політичних мотивів - вони всі однаково за Москву, дружбу з Росією. Найголовніший їх конфлікт у джерелі фінансування. Люди отримують різні гроші і мають різні політичні інтереси. Ця боротьба буде продовжуватись навіть після об'єднання. Спільну мову знайдуть критикуючи українську культуру, мову, державу. Але коли справа піде про поділ спадку Партії регіонів, кожен тягнутиме більше для себе.

Серед промосковських сил найперспективнішим є Євгеній Мураєв із своєю політичною силою "Наші". Бойко багата людина і не хотів би бути президентом. Одразу повернеться питання про "вишки Бойка" (в той час, коли Бойко був міністром палива та енергетики в уряді Азарова для нафтовидобувної компанії "Чорноморнафтогаз" закупили нафтові вишки за завищеною майже двічі ціною - ред.), його мільйонні статки. Для нього найкраще працювати у Кабміні. Однак Москва вимагає єдиного кандидата. Вілкул, Ахметов, Новинський будуть робити все, щоб Бойко не отримав багато голосів. Інакше їм доведеться створювати у парламенті фракцію під його керівництвом". Однак серед лідерів "регіоналів" немає іншого кандидата, крім Бойка.

"Велика проблема для екс-регіоналів в тому, що за чотири роки вони не виростили іншого кандидата. Рабінович також розкручував партію, щоб далі продати її. Президентом він ставати не збирався і навіть заява про відмову балотуватись виглядає як знущання.

Ахметов робитиме ставку на Вілкула і Новинського. Вони можуть об'єднатись під єдиним фінансуванням донецького олігарха. Цим заберуть у Бойка голоси.

Медведчук політичних амбіцій на ці вибори немає. Для нього Україна майданчик для знищення державності. Москва зараз не може вдаватись до збройної агресії і залучила до знищення України досвідченого Медведчука. Він хотів би очолити окупований Донбас. За ради цього навіть одягне вишиванку і говоритиме українською мовою. Це не стане для нього проблемою так само, як він отримав мандат представляти України на Міському переговорному процесі. Так Москва отримає владу над Донбасом. Сам Медведчук розраховує на гроші, які виділять на відновлення Донбасу".

Джерело: Gazeta.ua

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас": Ситуація та настрої змінилися не тільки в Криму (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:16

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас. Огромная, многокилометровая. Одно из свидетельств, что ситуация таки понемногу переламывается в пользу Украины - спасибо союзникам и ЗСУ", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у...

Якось не віриться вже, що це просто звична зневага: Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:03

"Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" і обізвав Токаєва на офіційній зустрічі "уважаемый Касымжан ДжентемлЕвич".)) Якось не віриться вже, що це просто звична зневага. Більше схоже на вікову деменцію: підтоптаний сцар реально н...