
Російська делегація на міжнародній конференції ОБСЄ у Варшаві зажадала покарати Україну за "вбивство Шарія". Про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко у Facebook, передають Патріоти України.
"На конференции ОБСЕ российская делегация заявила, что Украину нужно наказать за убийство Шария. Я бы на месте Анатолия очень задумался. Наши «соседи», скорее всего, не фамилии, а листочки перепутали. Но, раз уж такая дискотека, предлагаю ОБСЕ нас наказать и за барона Мюнхаузена, и за черепашек-ниндзя. За всех ответим", - прокоментував депутат.
Директор Інституту масової інформації Оксана Романюк, яка також знаходиться на конференції, зазначила, що ймовірно йшлося про вбивство журналіста Павла Шеремета, а не проросійського блогера Анатолія Шарія.
Як відомо, Анатолій Шарій втік з України на початку 2012 року після порушення проти нього кримінальної справи.
20 липня 2016 року в центрі Києва був підірваний автомобіль керівника видання Українська правда Олени Притули, в якому перебував журналіст Павло Шеремет. Він помер у кареті швидкої допомоги.
Після нічної атаки Росії 28 червня в Дарницькому районі Києва вибухотехніки вилучили бойову частину ракети, яка впала впритул до житлової багатоповерхівки, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу поліції Києва. Повідомлення про виявленн...
Під час відкриття погруддя Івана Мазепи у Києво-Печерській лаврі президент заявив, що Україна відновлює історичну справедливість. При цьому голова держави зазначив, що погруддя у Лавры замало для великого сина і проєвропейського поводиря українського н...