"Ми повинні вийти на Марш": Саакашвілі розповів, яких компромісів не допустить з владою

Саакашвілі наголосив, що якщо для зупинення диктатури знадобиться його свобода чи життя, то він готовий ними пожертвувати.

Міхеїл Саакашвілі. Фото:112 Україна

Лідер "Руху нових сил" Міхеіл Саакашвілі закликав на черговий "Марш за імпічмент" та заявив, що у "переговорах з усіма політичними суб'єктами, включно з Банковою" не може бути жодних компромісів з низки питань. Про це Саакашвілі заявив на своїй сторінці у Facebook 16 грудня, передають Патріоти України.

"Ми повинні вийти на марш, щоб утримати владу від останнього кроку, який зробить її диктатурою... Коли я говорю про необхідність переговорів з усіма політичними суб'єктами, включно з Банковою, вони потрібні в інтересах країни. Якщо ми хочемо мирного переходу від олігархату до нормального життя, нам необхідно розмовляти", - заявив він.

Саакашвілі додав, що "не може бути ніяких компромісів" з приводу відсторонення олігархату від керівництва країною, невтручання у роботу НАБУ, відмови від всіх корупційних схем і покарання залучених до них людей, припинення політичних репресій, відставки генпрокурора, створення антикорупційних судів та створення механізмів імпічменту і усунення бар'єрів для імпічменту.

"Країну розгойдувати ми не будемо, а ось будку будемо прибирати до кінця. Саме з цією метою ми виходимо завтра на марш за імпічмент. ... Якщо для того, щоб зупинити диктатуру знадобиться моя свобода і навіть життя, я підтверджую свою готовність ними пожертвувати", - додав Саакашвілі.

Опозиція дуже обурена: У Польщі розгорівся скандал через закон про розслідування російського впливу

понеділок, 29 травень 2023, 20:15

Президент Польщі Анджей Дуда підписав законопроект, який дозволить розслідувати діяльність державних чиновників в інтересах Росії, що могло завдати шкоди державним інтересам Польщі, передають Патріоти України. Як повідомляє Reuters, зокрема, законом пе...

Просто "денег нет"? У Росії чиновникам запропонували віддати свою місячну зарплату на підтримку військових

понеділок, 29 травень 2023, 19:59

Губернатор Новосибірської області Андрій Травніков виступив із пропозицією перерахувати місячну зарплату на потреби російських військових. Про це він заявив під час наради в уряді 29 травня, передають Патріоти України. Губернатор підтримав пропозицію, ...