Миротворці на Донбасі: Полторак озвучив два можливих сценарії

Зараз настав час, коли світ повинен допомогти Україні, переконаний міністр.

Фото: delo.ua

Миротворча місія на Донбасі може виконувати різні завдання і від її цілей залежить кількість необхідного в Україні контингенту. Про це в інтерв'ю BBC News Україна заявив міністр оборони України Степан Полторак, повідомляють Патріоти України.

"Може бути два варіанти: підтримка миру та примушення до миру. Якщо мова йде про підтримку миру, то, за нашими розрахунками, місія може скласти від 10 до 25 000. Якщо мова буде йти про примушення до миру, то цифра може бути 35 - 40000", - озвучив він цифри.

За словами Полторака, Україна має величезний досвід взаємодії з місією: "Багато офіцерів, генералів, військовослужбовців пройшли миротворчі місії. Починаючи від начальника Генштабу, завершуючи командирами частин. Тому ми чітко розуміємо, як треба взаємодіяти з місією".

Міністр розповів, що за весь час більше 20 тис. українських військових пройшли через іноземні миротворчі місії. "Україна завжди виконувала свої обов'язки. Зараз настав час, коли світ повинен допомогти Україні. Що стосується наших миротворців, то вони виконують міжнародні зобов'язання, і я сьогодні не бачу необхідності повертати їх в Україну. У тих військовослужбовців, які на сході України, є досить досвіду. Він точно більше, ніж у миротворців", - підкреслив Полторак.

Хіти тижня. Пане Авакове, випишіть штраф: Нардеп "Юзік" так тікав від колеги, що на своєму джипі грубо порушив ПДР (відео)

субота, 25 січень 2020, 14:00

Ситуація в жодному разі не була такою критичною, щоб недоторканий "кварталівець" був вимушений показово порушувати правила руху. Тут або повне ігнорування ПДР по життю, або дійсно "тваринний страх" до того, хто підійшов до Корявченкова. Народного депут...

Хіти тижня. Найманцям Путіна саме час тікати: ​Ердоган оголосив про відправку потужного експедиційного корпусу до Лівії

субота, 25 січень 2020, 13:00

Кільком тисячам найманців з Росії та деяких ісламських країн, разом з обмеженими силами ставленика Москви генерала Халіфа Хафтара навряд вдасться протистояти міці турецької армії. Туреччина приступила до відправки своїх військових до Лівії, щоб підтрим...