Митрополит Київський Епіфаній розповів, як ПЦУ готується до виборів президента

Всі відповідальні громадяни усвідомлюють доленосність виборів 2019

Предстоятель Православної церкви в Україні розпорядився до кінця виборчої кампанії молитися у всіх храмах за мир, єдність і справедливі вибори президента. Відповідну інформацію опубліковано на офіційному сайті ПЦУ, зазначають Патріоти України.

"У зв’язку з особливою відповідальністю, яка в час виборів Президента України покладається на наш народ, враховуючи необхідність захистити державність України, єдність, суспільний мир перед обличчям зовнішньої агресії та внутрішніх протистоянь, протягом наступного часу до завершення голосування за обрання Глави держави благословляється за богослужіннями в храмах Помісної Української Православної Церкви на літургіях після заамвонної молитви або під час молебню виголошувати наступну молитву", - сказано в розпорядженні.

Також предстоятель благословив 24 і 31 березня зачитувати в храмах звернення Священного Синоду ПЦУ з приводу виборів президента.

У зверненні підкреслюється важливість відповідального й усвідомленого вибору. Вірян закликають ознайомитись з програмами кандидатів у президенти, не продавати свій голос, пам'ятати про війну з Росією і судити про претендентів не за солодкими обіцянками, а за реальними справами.

Хіти тижня. Кремлівський пропаганд*н пригрозив Україні новими "народними республіками"

середа, 18 вересень 2019, 0:35

Прислужник путінського режиму загрожує створити нові терористичні "республіки" за межами Донбасу в Україні.

Хіти тижня. "Полный провал! Пять попыток": У США висміяли хвалені ракети Путіна

середа, 18 вересень 2019, 0:10

У Росії невдачею закінчилися випробування крилатої ракети "Буревісник". Військові як мінімум п'ять разів запускали ракету, і все обернулося провалом, пише CNBC, передають Патріоти України. "Не дивлячись на ряд невдалих випробувань, російська ядерна ра...