На чиєму боці грає нардеп Білецький? "Коли "Нацкорпус" дає інтерв'ю Шарію, вже не дивуюся", - історик та політолог

Виборча боротьба перейшла в фінальну і, як бачимо, дуже жорстку стадію. До 31 березня легше бути не обіцяє, як і до 21 квітня.

Андрій Білецький

Країна продовжує обговорювати те, що9 березня сталося в Черкасах, зазначають Патріоти України. Акція Нацкорпусу, котрий очолює нардеп Андрій Білецький (який у свою чергу вважається креатурою міністра МВС Арсена Авакова) явно була розрахована на силовий сценарій і жорстку ситучку з поліцією задля здійснення запланованої мети, пише Лесь Лісовик. Якщо взяти на віру сказане вище, то виникає ситуація дещо абсурдна з точки зору формальної логіки, однак цілком природня для української політичної культури, що склалася, в її цинізму та парадоксальності. – «Ліва рука» пана Авакова (Нацкорпус) б’є його «Праву руку» (Національну поліцію, котра забезпечувала охорону виступу президента в Черкасах) задля цілей та задач визначених тіньовим «ляльководом» у високому столичному кабінеті.

А ось що пише відомий історик та політолог Олександр Палій по слідах того, що сталося:

"Пам'ятаю, як я здивувався, коли з 5 місяців тому на ефірі на ЗІКу побачив, як Андрій Білецький премило теревенить із заступником голови партії Тарути Ніколаєнком, який Януковичем в останні дні був посаджений як суперлояльний кадр на голову Кіровоградської ОДА. Це було якраз тоді, коли Тарута бігбордами по всій країні засирав мізки своєю медведчуківською ідеєю про "компроміс основу миру". Я тоді трохи здивувався - як же так?

А зараз, коли "Нацкорпус" дає інтерв'ю Шарію, вже не дивуюся."

Також політолог поширив на своїй сторінці Фейсбук таке зауваження:

Ми навіть не підозрювали, що в нас їх так багато: Пропагандистка Кремля видала фейк про тисячу знищених "Байрактарів" (відео)

четвер, 30 червень 2022, 23:14

Російська пропагандистка Ольга Скабєєва знову осоромилася маячнею, коли відкривала рот із серйозним виразом обличчя. Цього разу вона сказала, що росіяни збили вже тисячу безпілотників Bayraktar. Можливо, вона лише трішки перестаралася з прославлянням о...

"Сначала в рамках доброй воли россияне ушли из-под Киева, теперь вот с острова Змеиный", - Сергій Фурса

четвер, 30 червень 2022, 23:00

"Ох уж эти жесты доброй воли от российских военных. Как с той птицей. «Пока не пнешь, не полетит». Вот что Himars животворящий делает", - пише інвестиційний банкір Сергій Фурса на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та про...