
На окупованій території Донецької області стався конфлікт між місцевими жителями та російськими найманцями, який завершився госпіталізацією бойовиків. Про це заявляє Головне управління розвідки МО України, повідомляють Патріоти України.
У з'єднаннях та частинах окупаційних військ спостерігається масове самовільне залишення особовим складом місць несення служби разом зі зброєю. При цьому зазначається, що кількість скоєння російськими військовослужбовцями правопорушень у громадських місцях зростає і це призводить до чисельних конфліктних сутичок з місцевими мешканцями.
"Зокрема, 8 квітня громадяни побили російських військовослужбовців "9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти" (Новоазовськ) 1 АК. Побитих російських військових госпіталізовано, двоє з них перебувають у важкому стані", - йдеться у повідомленні.
Також повідомляється, що незважаючи на декларативні заяви противника щодо дотримання під час святкування Великодня християнських норм поведінки, підрозділи російських окупаційних військ цілеспрямовано здійснювали обстріли позицій сил АТО, у тому числі для провокування вогню у відповідь.
У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...
Об'єкт був критично важливою ланкою залізничної гілки Керч — Джанкой, якою російські війська перекидали техніку, пальне та боєприпаси. У ніч проти 23 червня підрозділи ССО остаточно ліквідували залишки цієї переправи разом із ворожою ремонтною технікою