
Двоє окупантів були знищені, ще один поранений у результаті бойових дій на Донбасі 24 березня. Про це заявили в прес-службі Операції Об'єднаних сил у Facebook, повідомляють Патріоти України.
Двоє українських воїнів отримали поранення під час обстрілу вранці 25 березня. Усього 24 березня російські окупаційні війська тричі обстріляли позиції підрозділів Об'єднаних сил. Під час обстрілу чотири рази було застосоване заборонене Мінськими домовленостями озброєння.
"Всі обстріли наших позицій противник здійснив у смузі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ": із мінометів калібру 82 мм — поблизу селища Золоте-4; із мінометів калібру 82 мм і стрілецької зброї — у районі населеного пункту Новолуганське; з мінометів 120-го і 82-го калібрів, а також озброєння бойової машини піхоти — біля міста Попасна", — йдеться в повідомленні. З початку доби "Л/ДНР" обстріляли позиції Об'єднаних сил у смузі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ".

Влада у регіонах Росії масово відмовляється вмикати сирени під час повітряних атак. Це пояснюється різними причинами, передають Патріоти України з посиланням на заяву Служби зовнішньої розвідки. У тимчасово окупованому Криму так звана "адміністрація" ...
Україна останніми місяцями суттєво посилила використання безпілотників і далекобійних засобів ураження, завдаючи ударів по військових та інфраструктурних об'єктах Росії. На думку експертів, це створило для Кремля одразу кілька серйозних викликів, перед...