На грані: У Росії наважились на розрив ядерного договору з США

Президент Росії Володимир Путін підписав указ "Про припинення Російською Федерацією виконання Договору між СРСР і США про ліквідацію ракет середньої дальності і меншої дальності" (ДРСМД), повідомляють Патріоти України.

У Кремель відзначили, що участь Росії в ДРСМД призупинено. Тимчасове припинення угоди буде діяти до того, як "США усунуть допущені ними порушення своїх зобов'язань". Указ набрав чинності з дня підписання.

Нагадаємо, скасування Договору про обмеження ракет середньої і малої дальності (ДРСМД) може піти на користь Україні, оскільки дозволить без обмежень розробляти і виготовляти ракетна зброя, покликане стримувати Росію.

"Росія хоче втрутитись у склад делегації": Подоляк розповів про нюанси щодо візиту МАГАТЕ на Запорізьку АЕС

четвер, 18 серпень 2022, 22:42

Україна готова прийняти місію МАГАТЕ на Запорізькій АЕС. Однак Російська Федерація всіляко намагається отримати контроль над цією делегацією. Про це в ексклюзивному інтерв'ю розповів радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк, передають Патріоти Ук...

Нова Оленівка: росіяни планують підірвати будівлю в Маріуполі, де судитимуть полонених азовців.

четвер, 18 серпень 2022, 22:34

На мою думку, в якості наявності доказової бази підриву приміщення саме українською стороною, окупанти можуть використати висловлювання ексзаступника голови СБУ Ягуна. До Дня Незалежності України 24 серпня, за оперативною інформацією аналітичного відді...