На грані: У Росії наважились на розрив ядерного договору з США

Президент Росії Володимир Путін підписав указ "Про припинення Російською Федерацією виконання Договору між СРСР і США про ліквідацію ракет середньої дальності і меншої дальності" (ДРСМД), повідомляють Патріоти України.

У Кремель відзначили, що участь Росії в ДРСМД призупинено. Тимчасове припинення угоди буде діяти до того, як "США усунуть допущені ними порушення своїх зобов'язань". Указ набрав чинності з дня підписання.

Нагадаємо, скасування Договору про обмеження ракет середньої і малої дальності (ДРСМД) може піти на користь Україні, оскільки дозволить без обмежень розробляти і виготовляти ракетна зброя, покликане стримувати Росію.

З архіву ПУ. "Вторгнення" ВМС США у "російське озеро" Путіна: Піонтковський оцінив шанси американців у Чорному морі та Азові

понеділок, 20 січень 2020, 12:00

Якщо Росія піде на загострення конфлікту в Азово-Чорноморській акваторії США готові жорстко відповісти агресору.

Горе скреп: Американські війська заблокували росіян, які прямували до нафтового родовища у Сирії

понеділок, 20 січень 2020, 11:59

Американські військові зупинили російських солдатів, які прямували до нафтового родовища Румейлан у Сирії Про це повідомляє Anadolu з посиланням на джерела, передають Патріоти України. За даними агентства, інцидент стався в суботу, 18 січня, на територ...