​На Крим чекає великий "трус": Путін готується прибрати зрадника Аксьонова та його камарилью, - російські ЗМІ

Голову анексованої автономії може замінити перевірений «чекіст», котрий і без того негласно приглядає за регіоном

Російські ЗМІ анонсували швидке рішення президента РФ Володимира Путіна замінити українського перебіжчика Сергія Аксьонова на посаді ватажка окупованого Криму. Неофіційно названа найвірогідніша кандидатура на пост нового намісника окупантів, зазначають Патріоти України.

Через п’ять років окупації Кремль почав активно "зачищати" Крим від українських перебіжчиків, замінюючи їх на російських чиновників. Черга, як видно, дійшла і до самого Аксьонова, який останній рік став фігурантом величезного числа корупційних скандалів.

Про плани Путіна замінити Аксьонова повідомило, серед інших, впливове російське видання "ФедералПресс", підкріпивши це твердження думками експертів. Справа в тому, що після приходу РФ на українському півострові посилилися корупція і свавілля.

Анатолій Сафронов

Аксьонова зроблять крайнім, щоб якось розрядити обстановку і заспокоїти незадоволених "рускім міром" кримчан. За даними експертів, новим очільником Криму незабаром буде призначений російський «силовик». Швидше за все, це буде замполпред президента РФ в Південному Федеральному окрузі Анатолій Сафронов.

"До НАТО експресом": Укрзалізниця запустила "потяг" з новим маршрутом (відео)

понеділок, 3 жовтень 2022, 23:29

Укрзалізниця відреагувала на новину про те, що Україна подає заявку на вступ до НАТО в прискореному порядку та запустила новий швидкісний поїзд із напрямком руху до Альянсу. Відповідне відео з’явилося у соцмережах УЗ, передають Патріоти України. «До НА...

Операція "Самоліквідація": У РФ кілька мобілізованих померли на призовних пунктах

понеділок, 3 жовтень 2022, 23:15

У Свердловській області Росії у призовних пунктах померло не менше трьох мобілізованих. Причини смертей встановлюють слідчі. Про це повідомляє "Коммерсант", передають Патріоти України. Інформацію про двох загиблих у Єлані підтвердила уповноважений з пр...