​На Крим чекає великий "трус": Путін готується прибрати зрадника Аксьонова та його камарилью, - російські ЗМІ

Голову анексованої автономії може замінити перевірений «чекіст», котрий і без того негласно приглядає за регіоном

Російські ЗМІ анонсували швидке рішення президента РФ Володимира Путіна замінити українського перебіжчика Сергія Аксьонова на посаді ватажка окупованого Криму. Неофіційно названа найвірогідніша кандидатура на пост нового намісника окупантів, зазначають Патріоти України.

Через п’ять років окупації Кремль почав активно "зачищати" Крим від українських перебіжчиків, замінюючи їх на російських чиновників. Черга, як видно, дійшла і до самого Аксьонова, який останній рік став фігурантом величезного числа корупційних скандалів.

Про плани Путіна замінити Аксьонова повідомило, серед інших, впливове російське видання "ФедералПресс", підкріпивши це твердження думками експертів. Справа в тому, що після приходу РФ на українському півострові посилилися корупція і свавілля.

Анатолій Сафронов

Аксьонова зроблять крайнім, щоб якось розрядити обстановку і заспокоїти незадоволених "рускім міром" кримчан. За даними експертів, новим очільником Криму незабаром буде призначений російський «силовик». Швидше за все, це буде замполпред президента РФ в Південному Федеральному окрузі Анатолій Сафронов.

"Ми продовжимо підтримувати Україну": Представник Британії в ООН заявив, що РФ не вдасться налякати світ ядерною зброєю

субота, 1 квітень 2023, 0:29

Росії не вдасться послабити підтримку України західними партнерами, пропри ядерний шантаж, до якого постійно вдається Кремль. Про це під час засідання Ради Безпеки ООН, присвяченого обговоренню погроз президента РФ Володимира Путіна щодо розміщення так...

Путін порушив свою обіцянку Китаю та збрехав Сі Цзіньпіну - постпред України в ООН

п’ятниця, 31 березень 2023, 23:51

Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця сказав, що Кремль обманює і зневажає навіть тих, кого оголошує своїми стратегічними партнерами, передають Патріоти України. "Путіну знадобилося лише чотири дні, щоб порушити ще одне зобов'язання, яке...