На невизначений термін: Армія Путіна залишилася без суперкуль

Експериментальні зразки російських розумних куль планувалося створити в 2020-х роках.

"Розумні" кулі Путіну обіцяють нескоро. Фото: скріншот з відео.

У Росії відклали на невизначений термін створення керованих "розумних" куль, здатних коригувати свій політ, передають Патріоти України.

"З цього питання проведено низку теоретичних досліджень. Вони показали, що в доступному для огляду майбутньому адекватно реалізувати цю ідею не є можливим", - розповіло агентству "Інтерфакс" джерело в оборонно-промисловому комплексі.

"Поки ця тема відкладена на невизначений термін", - додало джерело. Зазначимо, що в 2014 році DARPA (агентство передових оборонних дослідницьких проектів Пентагону) розробило і випробувало самонавідну кулю.

У 2016 році гендиректор російського Фонду перспективних досліджень (ФПІ) Андрій Григор'єв заявив, що ФПІ веде роботу зі створення "перспективного снайперського реактивного комплексу з керованою кулею". Експериментальні зразки російських розумних куль планувалося створити в 2020-х роках.

Видовище заворожує: Як британські танки Challenger 2 проходять злагодження в Україні перед відправкою на передову (відео)

субота, 1 квітень 2023, 22:19

Британські танки Challenger 2 вже обкатують в Україні перед відправленням на фронт. Відео Міноборони.

Ще одна країна відмовилася проводити фехтувальні змагання через участь у них росіян та білорусів

субота, 1 квітень 2023, 22:14

Французька федерація фехтування скасувала етап Кубка світу з чоловічої шпаги через скандальне рішення Міжнародної федерації фехтування (FIE) допустити до змагань російських і білоруських спортсменів. Про це повідомляється на офіційному сайті організаці...