На невизначений термін: Армія Путіна залишилася без суперкуль

Експериментальні зразки російських розумних куль планувалося створити в 2020-х роках.

"Розумні" кулі Путіну обіцяють нескоро. Фото: скріншот з відео.

У Росії відклали на невизначений термін створення керованих "розумних" куль, здатних коригувати свій політ, передають Патріоти України.

"З цього питання проведено низку теоретичних досліджень. Вони показали, що в доступному для огляду майбутньому адекватно реалізувати цю ідею не є можливим", - розповіло агентству "Інтерфакс" джерело в оборонно-промисловому комплексі.

"Поки ця тема відкладена на невизначений термін", - додало джерело. Зазначимо, що в 2014 році DARPA (агентство передових оборонних дослідницьких проектів Пентагону) розробило і випробувало самонавідну кулю.

У 2016 році гендиректор російського Фонду перспективних досліджень (ФПІ) Андрій Григор'єв заявив, що ФПІ веде роботу зі створення "перспективного снайперського реактивного комплексу з керованою кулею". Експериментальні зразки російських розумних куль планувалося створити в 2020-х роках.

Ворог задумав нові провокації:РФ обстрілюватиме Нікополь та Марганець безпосередньо з майданчика ЗАЕС, - Енергоатом

четвер, 8 грудень 2022, 14:24

Російські війська розмістили реактивні установки "Град" безпосередньо поруч із територією станційного сухого сховища відпрацьованого ядерного палива на ЗАЕС. "Енергоатом" попереджає про можливі провокації з боку Росії, передають Патріоти України. Важк...

"Україна переможе, Путін вбивця": В окупованому Криму наважилися на сміливу патріотичну акцію (фото)

четвер, 8 грудень 2022, 14:01

У тимчасово окупованому Росією Криму українські патріоти влаштували нову сміливу акцію. У людних місцях вони залишили символи руху опору. Крім того, українці нагадали загарбникам, що Крим – це Україна, а кремлівський диктатор Володимир Путін – вбивця. ...