На річницю анексії Криму: Стало відомо, коли відбудуться президентські вибори в РФ

Президентські вибори в Росії відбудуться 18 березня 2018 року.
Ілюстрація: pronedra.ru

Президентські вибори в Росії призначені на 18 березня 2018 року - річницю анексії Криму. Таке рішення було прийнято на засіданні Ради Федерації, повідомляють Патріоти України.

Протягом п'яти днів (максимум до 20 грудня) постанову Ради Федерації має бути опубліковано, після цього вважатиметься, що виборча кампанія офіційно стартувала.

За словами голови комітету верхньої палати з конституційного законодавства і держбудівництва Андрія Клішаса, постанову Ради Федерації про призначення виборів президента РФ на 18 березня 2018 року буде опубліковано 18 грудня.

Нагадаємо, Володимир Путін оголосив про участь у виборах президента Росії 6 грудня.

У "братушек" росіян - великі проблеми?: У Косові знову протести, у сутички втрутилися миротворці НАТО

понеділок, 29 травень 2023, 21:29

Серби, які компактно проживають на півночі Косова, у районі Косовської Митровиці, виступають проти центральної влади Пріштіни, що складаєтсья з етнічних албанців. Цього разу конфлікт виник через те, на виборах у кількох містах північних муніципалітетів...

"Смішно чути це від "БНР": Мер Харкова відреагував на ідею Бєлгородського губернатора щодо "приєднання" його міста

понеділок, 29 травень 2023, 21:15

Колись давно Бєлгород входив до складу Харківської області, а зараз у Харкові Бєлгородську область сприймають виключно як "Бєлгородську народну республіку". Про це розповів харківський міський голова Ігор Терехов у коментарі "Настоящему Времени", перед...