На замітку туристам: В Єгипті ввели надзвичайний стан

Він буде діяти три місяці.

Ілюстрація: printable-flag.blogspot.ru

Президент Єгипту Абдель Фаттах ас-Сісі ввів у країні режим надзвичайного стану, повідомляють Патріоти України з посиланням на Reuters.

У спеціальному телевізійному зверненні до нації глава держави пояснив, що змушений піти на цей крок у зв'язку з терактами, в яких загинули понад 40 осіб.

Крім того, єгипетський лідер оголосив про створення Вищої ради по боротьбі з тероризмом. «Єгиптяни поставили заслін планам щодо руйнування держави. Вони зірвали змови проти країни», — сказав ас-Сісі. Він також наголосив, що терористи мали намір зламати волю громадян, проте народ Єгипту «продовжить творити і будувати».

Нагадаємо, 9 квітня в Єгипті сталися чотири вибухи: в місті Танті терористи напали на християнську церкву і центр підготовки поліцейських, в Олександрії також був атакований храм, пізніше спрацювала ще одна бомба. Відповідальність за це узяло на себе угруповання «Ісламська держава».

Хіти тижня. "Армянская диаспора выбрала неверную стратегию. Это будет стоить им поражения в Карабахе", - Альфред Кох

четвер, 29 жовтень 2020, 0:10

Подобатися варто було не тільки кремлівським ділкам, але й пересічним росіянам... "Дело в том, что из трех стран – посредников в урегулировании этого конфликта (США, Франция и Россия) минимальная, едва отличная от нуля вероятность вмешательства в конфл...

Якщо не можна усе "закатати в асфальт": Кабмін дозволив витрачати гроші з COVID-фонду на патріотичні серіали

середа, 28 жовтень 2020, 23:51

Коли ми думали, що уряду нас більше нічим не здивувати, він вкотре продемонстрував "винахідливість". Кабінет міністрів дозволив використовувати для реалізації окремих етапів виробництва патріотичних серіалів бюджетні гроші з "коронавірусного" фонду. Пр...