Начитавшись критики про себе в інтернеті, ватажок "ДНР" Захарченко розстріляв три ноутбуки

Про неадекватну поведінку головного торгівця курятиною розповів письменник-терорист Захар Прілєпін.

Після прочитання новин Захарченко розстрілював ноутбуки. Фото: lugradar.net.

Ватажок так званої "ДНР" Олександр Захарченко свого часу знищив три ноутбука, начитавшись в мережі критики на свою адресу. Про це розповів скандальний російський письменник Захар Прілєпін, який примкнув до бойовиків, в інтерв'ю виданню "Рідус", передають Патріоти України.

За словами письменника, Захарченко занадто емоційно реагує на критику в інтернеті. Доходило навіть до розстрілів ні в чому не винної техніки.

Так, на питання журналіста про те, як ватажок бойовиків відноситься до "потоків пліток і домислів" у свою адресу, Прилепін відповів: "Знаю, спочатку Олександр Володимирович гостро реагував на якісь слова".

"Він чесно зізнався, що розстріляв з пістолета три ноутбуки, коли читав чиюсь писанину, що кричуще не відповідає дійсності. А потім просто став висмикувати шнур з розетки, тому що працювати з цим не можна", - зазначив Прилепін.

"Нещодавно я йому хотів розповісти про фільм, в якому всяка несусвітиця про нього, мене, Декі, і Олександр Володимирович навіть слухати не став: "Мені все одно, чути про це не хочу, дивитися не буду", - додав письменник-терорист.

Хіти тижня. Популярний у 90-х російський актор заявив, що був готовий "в’їхати у Крим на танку" для підтримки окупації

середа, 27 жовтень 2021, 3:00

12 березня 2014 року актор Ігор Угольников підписав звернення діячів культури Російської Федерації на підтримку політики Путіна щодо України і Криму. Російський актор, режисер і телеведучий Ігор Угольников заявив, що у 2014 році був готовий "в’їхати у ...

Хіти тижня. У перекладі з дипломатичної - "не ваша собача справа": Міністр оборони США відповів на істерики Росії щодо вступу України в НАТО

середа, 27 жовтень 2021, 2:00

Глава Пентагону, міністр оборони США Ллойд Остін, перебуваючи із визитом в Україні, відповів на злобні заяви Росії щодо бажання України вступити в НАТО, зазначають Патріоти України. . Жодна третя країна не має права накладати вето на прагнення України...