Начитавшись критики про себе в інтернеті, ватажок "ДНР" Захарченко розстріляв три ноутбуки

Про неадекватну поведінку головного торгівця курятиною розповів письменник-терорист Захар Прілєпін.

Після прочитання новин Захарченко розстрілював ноутбуки. Фото: lugradar.net.

Ватажок так званої "ДНР" Олександр Захарченко свого часу знищив три ноутбука, начитавшись в мережі критики на свою адресу. Про це розповів скандальний російський письменник Захар Прілєпін, який примкнув до бойовиків, в інтерв'ю виданню "Рідус", передають Патріоти України.

За словами письменника, Захарченко занадто емоційно реагує на критику в інтернеті. Доходило навіть до розстрілів ні в чому не винної техніки.

Так, на питання журналіста про те, як ватажок бойовиків відноситься до "потоків пліток і домислів" у свою адресу, Прилепін відповів: "Знаю, спочатку Олександр Володимирович гостро реагував на якісь слова".

"Він чесно зізнався, що розстріляв з пістолета три ноутбуки, коли читав чиюсь писанину, що кричуще не відповідає дійсності. А потім просто став висмикувати шнур з розетки, тому що працювати з цим не можна", - зазначив Прилепін.

"Нещодавно я йому хотів розповісти про фільм, в якому всяка несусвітиця про нього, мене, Декі, і Олександр Володимирович навіть слухати не став: "Мені все одно, чути про це не хочу, дивитися не буду", - додав письменник-терорист.

Хіти тижня. Треба рятувати економіку та громадян від зубожіння: У Зеленського збираються послабити карантин ще до Великодня, - ЗМІ

четвер, 9 квітень 2020, 0:35

З 1 травня дозволять працювати всім іншим магазинах, торговим центрам і перукарням. Навчальний процес у школах відновиться тільки в середині травня. Також дозволять відкрити ресторани та приймати відвідувачів. Кордони відкривати не планують, і вони мож...

Тому, що послідовна: Венедіктова порушила проти Порошенка провадження

четвер, 9 квітень 2020, 0:31

Адвокати екс-президента Ілля Новіков та Ігор Головань вже відреагували на повідомлення з ОГПУ. Генпрокурорка Ірина Венедіктова відкрила провадження про можливі неправомірні дії президента України, повноваження якого припинені. Про це повідомляє прес-це...