Наговорює на себе: Бацька заявив, що не доживе до президентства сина Колі

Олександр Лукашенко пояснив пропажу Колі.

Коля завжди супроводжує Олександра Лукашенка. Фото: arhivach.org.

Президент Білорусії Олександр Лукашенко заявив, що навряд чи доживе до того моменту, коли молодший син Микола стане президентом країни, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

"У нас не раніше 35 років можна стати президентом. Це що, я ще 20 років повинен бути президентом?! Та я не доживу до цього, поки Микола стане президентом", - сказав він.

Лукашенко також додав, що не хоче, щоб Микола був президентом після нього. І сам син, за його словами, на посаду батька не збирається.

Він також зазначив, що деякі ЗМІ зацікавилися тим, що Микола більше не присутній з батьком на офіційних церемоніях. Лукашенко пояснив, що син виріс: "172 сантиметри вже".

"Я його за руку вже водити не можу, це вже інша людина. Ось його немає поруч, там щось з ним сталося... Та нічого не сталося, він у школі", - додав президент Білорусі.

Молодший син Лукашенка Микола часто з'являється з батьком на офіційних заходах. Так, вони разом проїхали на білоруському тракторі, взявши участь у сільськогосподарських роботах по прокосу трави. Микола був присутній і на зустрічі білоруського лідера з папою Римським Франциском у Ватикані, і прем'єром Росії Медведєвим, і актором Депардьє.

Годівниця для зрадників: Проросійські нардепи-втікачі до останнього могли отримувати виплати від Верховної Ради - ЗМІ

вівторок, 4 жовтень 2022, 4:24

Депутати-втікачі Олексій Ковальов та Тарас Козак досі могли отримувати виплати від Верховної Ради, йдеться у розслідуванні Bihus.Info. За допомогою державного порталу "Єдата" журналісти дізналися, що з лютого Ковальову виплатили понад 200 тис. грн: 170...

Путін вже втік у бункер: Експерт розповів про відповідь США і Великобританії на ядерні загрози Кремля

вівторок, 4 жовтень 2022, 0:30

Остаточне рішення щодо застосування ядерної зброї Росія буде приймати з огляду на реакцію Заходу. В інтерв'ю "Главреду" президент Центру глобалістики "Стратегія ХХІ", експерт з питань енергетики Михайло Гончар зазначив, що якщо Чорноморський флот буде ...