"Найбрудніша" гонка в Україні штовхає вибори на тонкий лід", - Bloomberg про головні загрози і не тільки

Перед президентськими виборами в Україні рукавиці остаточно скинуті. У хід йде все: від звинувачень у підкупі виборців до таємних записів і викриття сумнівних донорів. Є навіть так звані технічні кандидати серед 39 тих, які претендують зараз на крісло президента. Про це пише Bloomberg, додаючи, що брудні трюки - не новинка для України, повідомляють Патріоти України.

Вони взагалі часте явище у посткомуністичній Європі й продовжують підкидати дров у вогонь критичних проблем на зразок Brexit на Заході. Але історія революцій в Україні, яких у цьому столітті було вже дві, роблять українські брудні ігри особливими. Спитайте лишень про це у Віктора Януковича, чия спроба сфальсифікувати свою перемогу на виборах у 2004 році призвела до масових протестів. А коли він все ж здобув президентство через п’ять років, ті ж таки масові протести змусили його тікати в Росію у 2014-му. Читайте також Washington Post: Новому президенту України доведеться боротися зі старою системою еліт «Якщо виборці втратять довіру до проголошеного переможця, це може дати поштовх початку вуличних дій і насильству», - сказала дослідник Chatham House Орися Луцевич.

Цього року більшість проблем перед виборами, які пройдуть 31 березня і в яких за опитуваннями лідирує політичний новачок Володимир Зеленський, створюються через правоохоронні органи. Міністерство внутрішніх справ, яке вважається більш лояльним до Юлії Тимошенко, відкрило провадження щодо підкупу виборців на користь чинного президента за рахунок державного і місцевого бюджетів. У свою чергу СБУ, яке вважається лояльним до Петра Порошенка, тисне на партію Тимошенко через аналогічні звинувачення. Також видання нагадує про те, як МВС заявило про знайдений пристрій, яким СБУ нібито прослуховувало офіс Зеленського. А в спецслужбі наполягають, що обладнання використовувалося в іншій операції, яка зовсім не пов’язана з кандидатом в президенти.

Також видання нагадує про різні підозри, що впливові українські олігархи можуть стояти за різними кандидатами на виборах чи фінансувати їхні кампанії. «Ми вже бачимо, що це найбрудніша і найганебніша виборча кампанія за весь час», - сказав виданню Олександр Білецький, який очолює партію, сформовану з ветеранів війни з Росією.

"Свинарчуки" Зеленського: Брат Єрмака на допиті казав про "провокації" та "спецслужби"

п’ятниця, 3 квітень 2020, 21:14

Денис Єрмак заявив, нібито готовий співпрацювати із слідством. Брат керівника Офісу президента Денис Єрмак розповів подробиці про свій допит в НАБУ. Про це Єрмак написав у Facebook, передають Патріоти України. "Допит в НАБУ був сьогодні, допитували мен...

"Русские своих не бросают": РФ обриває авіасполучення зі світом, за "бортом" залишається 25 тисяч підданих Путіна

п’ятниця, 3 квітень 2020, 20:57

Авіасполучення з іншими країнами буде припинено о 00:00 суботи, 4 квітня.​. "Країну нарешті закривають ... Більше ніякого авіасполучення ні з ким. От би ще тижнів три тому", - заявила одна з головних пропагандисток Росії. Авіасполучення з іншими країна...