
Командувач об'єднаних сил Сергій Наєв напередодні новорічних свят звернувся до населення Донецької і Луганської областей, заявивши, що приводів для оптимізму буде більше в 2019 році, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-центр штабу ООС.
"Дорогі співвітчизники!
Спливає поточний рік. Годинник відліковує його останні хвилини. У цей час разом з приємним очікуванням новорічного дива, ми всі підбиваємо підсумки року, що минає.
Саме у 2018 році військова операція, в ході якої Українці показують усьому світу, як треба захищати рідну землю, відстоювати свою гідність, перемагати підступного та більш сильнішого ворога, набула нового формату – операції Об’єднаних сил.
Відтепер саме Об’єднані сили відстоюють визначені в Основному Законі непохитні цінності – незалежність і територіальну цілісність України."
Реальний зріст російського диктатора Володимира Путіна вже багато років залишається предметом дискусій, зазначають Патріоти України. Чимало спостерігачів переконані, що очільник Кремля болісно сприймає цю тему, а його оточення всіляко намагається прихо...
У понеділок, 22 червня, у російському Воронежі внаслідок ракетного удару було уражено Воронезький завод напівпровідників, повідомляють моніторингові канали. На кадрах, знятих місцевими жителями, видно, як на території заводу сталася масштабна пожежа та...