
Командувач об'єднаних сил Сергій Наєв напередодні новорічних свят звернувся до населення Донецької і Луганської областей, заявивши, що приводів для оптимізму буде більше в 2019 році, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-центр штабу ООС.
"Дорогі співвітчизники!
Спливає поточний рік. Годинник відліковує його останні хвилини. У цей час разом з приємним очікуванням новорічного дива, ми всі підбиваємо підсумки року, що минає.
Саме у 2018 році військова операція, в ході якої Українці показують усьому світу, як треба захищати рідну землю, відстоювати свою гідність, перемагати підступного та більш сильнішого ворога, набула нового формату – операції Об’єднаних сил.
Відтепер саме Об’єднані сили відстоюють визначені в Основному Законі непохитні цінності – незалежність і територіальну цілісність України."
- Візіком карти. У Генштабі ЗСУ повідомили, що у ніч на 28 червня у окупованому Криму Сили оборони уразили залізничний міст у районі Ічок (колишній Ічківський, наразі Феодосійський район, - ПУ), який використовується окупантами для перекидання військ т...
У неділю, 28 червня, було виявлено без ознак життя командира 154-ї окремої механізованої бригади полковника Володимира Олександровича Кононнікова. Обставини смерті офіцера з’ясовуються. Про це повідомило ОК "Південь" на офіційній сторінці у Facebook, п...