"Найгірше вже позаду": Командувач ООС генерал Наєв звернувся до мешканців Донбасу

​Провідний український стратег переконаний "в нашій спільній перемозі"

Командувач об'єднаних сил Сергій Наєв напередодні новорічних свят звернувся до населення Донецької і Луганської областей, заявивши, що приводів для оптимізму буде більше в 2019 році, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-центр штабу ООС.

"Дорогі співвітчизники!

Спливає поточний рік. Годинник відліковує його останні хвилини. У цей час разом з приємним очікуванням новорічного дива, ми всі підбиваємо підсумки року, що минає.

Саме у 2018 році військова операція, в ході якої Українці показують усьому світу, як треба захищати рідну землю, відстоювати свою гідність, перемагати підступного та більш сильнішого ворога, набула нового формату – операції Об’єднаних сил.

Відтепер саме Об’єднані сили відстоюють визначені в Основному Законі непохитні цінності – незалежність і територіальну цілісність України."

Новий злочин агресора: У Поволжі РФ будують фільтраційні табори для українців

четвер, 23 травень 2024, 10:57

За даними спротиву, росіяни розгорнули у Поволжі масштабне будівництво фільтраційних таборів під виглядом дитячих так званих піонерських таборів. Деталі: У спротиві зазначають, що такі фільтраційні табори – це розгортання швидкомонтажних модульних буди...

"Чистки" набирають розмаху? У Росії затримали заступника Герасимова у справі про махінації

четвер, 23 травень 2024, 10:30

У четвер, 23 травня, у Росії затримали Вадима Шамаріна, заступника начальника Генерального штабу країни-агресорки Валерія Герасимова, у справі про махінації, повідомляє російське видання Коммерсант з посиланням на власні джерела. Джерело видання в прав...