"​Нам кричали з Москви і шипіли в Києві, що Томос не дадуть. Томос наш. Наступна зупинка - НАТО і ЄС​", - Геращенко

Емоції переповнюють усіх, хто вболіває за Україну. А яка б позиція не була в опозиції, головне, щоб інтереси народу та держави ставили вище власних, особистих. Те саме, звісно, стосується і влади.
"Всі ці 5 років опозиція говорила нам : поки йде війна , Угоду з ЄС не підпишуть. Угода є і працює, євроінтеграція стала частиною внутрішньої політики і допомогає реформувати, змінювати країну", - цитують Патріоти України першого віце-спікера Верховної Ради Ірину Геращенко і продовжують:
"Опозиція кричала, що ніхто не дасть нам безвіз. Безвіз є. Й тепер не лише депутати з диппаспортами, які блокували надання безвізу, можуть їздити світом без довгих і принизливих черг в консульських відділах, а всі українці.
Опозиція кричала, що нам на дадуть зброю, бігала кабінетами Вашингтону , прогулюючи ВР , й просила не давати нам зброю. Джевеліни є. Буде й інша зброя, така потрібна Армії.
Нам кричали з Москви і шипіли в Києві, що Томос не дадуть. Й ще мали нахабство просити « повременить с Томосом», аби тільки не Порошенко його отримав. В своїй злобі не усвідомлюючи, що як прогавимо цей історичний шанс, то на сторіччя втратимо можливість створення Помісної Церкви. Томос наш.
Наступна зупинка - НАТО і ЄС. Вірю в це.
Р. S. Принагідно дякую- дякую- дякую всім причетним до отримання Угоди, безвізу, зброї, Томосу. Й тим в опозиції, хто це підтримував, бо усвідомлює, що можна бути в опозиції до влади, але не можна - до країни".

Хіти тижня. "Найдивніший фейк року": Єрмак відреагував на фото військових без тарілок за столом із Зеленським

четвер, 22 жовтень 2020, 16:00

Володимир Зеленський у День захисника України відвідав військових в ООС. Вже традиційно президент у компанії керівника Офісу Президента Андрія Єрмака пообідав з військовими. Одразу після цього у мережі вибухнув скандал. Річ у тім, що на одному з фото в...

Це "вирок" для країни: Зеленський виступив з важливою заявою щодо жорсткого карантину

четвер, 22 жовтень 2020, 15:15

Президент України Володимир Зеленський зробив заяву про введення жорсткого карантину в країні. Про це повідомляє ТСН. Останнім часом в Україні фіксують щоденний приріст інфікованих COVID-19 6-7 тисяч. Глава держави підкреслив, що суворий карантин в кра...