"Нас готують до "боротьби за мир", - Портников про новий план Москви

"Підписання у Луганську представниками політичної партії "Розумна сила" з "українцями на непідконтрольних територіях" "народної декларації про мир" не стало важливою подією для українських медіа. І справді - який сенс надавати додаткову значимість фейковій події, яку до того ж активно висвітлюють колабораціоністські телеканали", - пише у своєму блозі політолог Віталій Портников, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"Тим часом, просто так відмахуватися від чергового пропагандистського сценарію Москви я б не став. Російські ідеологи, як правило, не придумують нічого нового. І зараз вони намагаються нав'язати нам схему "боротьби за мир", яка успішно була випробувана у Радянському Союзі.

СРСР, як відомо, був мілітаристською агресивною державою, яка активно готувалася до війни і не приховувала своєї ворожості до цивілізованого світу. Тільки в десятиліття після Другої Світової війни радянські орди вторгалися до Угорщини, Чехословаччини, Афганістану, брали участь в десятках локальних конфліктів. СРСР встановлював ядерні ракети на Кубі, воював на кордоні з Китаєм, активно готував терористів і диверсантів і фінансував їх.

Це була справжня країна-війна. Але саме вона активно боролася за мир в точній відповідності з популярним і брехливим віршем Євгена Євтушенка "Хотят ли русские войны?".

Росіяни - принаймні, наділені владою - дуже хотіли. Але одночасно витрачали мільйони доларів на всесвітній рух прихильників миру, головним завданням якого було довести, що війни якраз хоче агресивний Захід, а в Кремлі сидять білі овечки. До участі в русі залучали відомих громадських діячів, письменників, діячів культури, політиків. Учасники руху влаштовували численні демонстрації протесту - проти дій Заходу зрозуміло. Проти оборонної зброї, проти спроб перешкодити встановленню прорадянських диктатур, проти всього, що могло допомогти цивілізованому світу у протистоянні зі злом.

І не потрібно думати, що учасниками цього огидного процесу були тільки відверті маргінали. СРСР практично щорічно присуджував міжнародну сталінську, а потім ленінську премію "За зміцнення миру між народами". Серед її лауреатів - Пабло Неруда, Пабло Пікассо, президент Фінляндії Урхо Кекконен, інші люди зі світовими іменами.

Нас готують до такої ж масштабної фальсифікації. Не помічати, що війну розв'язала Росія, що вона окуповує нашу землю, вбиває наших людей. Звинувачувати в усьому свою владу і закликати до діалогу - поки "народному", а там, якщо пощастить - і на рівні нової української влади, яку в Москві дуже хотіли б сформувати з прихильників такого ось ганебного "миру".

Джерело: Еспресо.ТV

Вже повідомив Столтенбергу: Харків'янин готовий подарувати свою земельну ділянку НАТО для створення бази Альянсу

неділя, 16 січень 2022, 21:22

У листі йдеться, що громадянин України хоче вступити до НАТО та передати свою земельну ділянку 8,13 гектара для розміщення військової бази Альянсу, повідомляють Патріоти України з посиланням наTelegram-канал "Оперативний ЗСУ". . Згідно з листом, харк...

"Люди в Україні вкрай розчаровані. Настав момент істини, хто справжній друг": Посол Мельник закликає Німеччину переглянути своє збройне ембарго

неділя, 16 січень 2022, 20:52

Німеччина має переглянути політику щодо ненадання оборонних озброєнь Україні. Про це йдеться у зверненні посла України в ФРН Андрія Мельника напередодні візиту міністра закордонних справ ФРН Анналени Бербок до Києва, повідомляють Патріоти України з пос...