Наша Волинська трагедія: Що сказав Порошенко в Польщі на відкритті меморіалу замордованим українцям

Від суперечок України та Польщі виграє лише Росія.

Петро Порошенко. Фото: Рейтерс.

Росія намагається зіпсувати відносини між польським та українським народами, маніпулюючи питаннями спільного минулого. Про це заявив президент України Петро Порошенко під час відкриття у селі Сагринь (Польща) Меморіалу пам'яті українців, які загинули від рук польських "селянських батальйонів" та підрозділів Армії Крайової у 1944 році, передають Патріоти України.

"Росія веде війну, щоб нав'язати свій "русский мир". Ми об'єдналися - і проект "Новоросія" був знищений. Зрозумівши, що прямий наступ неефективний, ворог маніпулює питаннями спільного минулого, щоб, зокрема, вбити клин між польським та українським народами", - сказав Порошенко.

Він також зауважив, що від суперечок України та Польщі виграє лише Росія. "Як в усі часи, від суперечки польського та українського народів виграє лише третій – той, хто зараз здійснює агресію зі Сходу - ворог, зайда, окупант, і ми не дамо йому шансу нас розколоти", - підкреслив президент.

Хіти тижня. Помилка резидента. Як ГРУшник Шішмаков "спалив контору" (фото, відео)

субота, 21 липень 2018, 19:30

Нові докази участі російських спецслужб в організації невдалого перевороту в Чорногорії і в фінансуванні балканських найманців, що воювали в Україні. Про те як ГРУ використовувало сербів для перевороту в Чорногорії і війни в Україні пише видання The In...

"Ваш улюблений президент не зробив нічого поганого!": Трамп відреагував на скандал із виплатами екс-моделі Playboy

субота, 21 липень 2018, 19:20

Президент США назвав немислимим обшук у його екс-адвоката Майкла Коена, а також те, що останній записував розмови з ним. "Немислимо, що влада вривається в офіс адвоката (рано вранці) – майже нечувано. Ще більш немислимо, що адвокат записує розмови з к...