НАТО працює над планом посилення присутності у Чорному морі, - Столтенберг

Йенс Столтенберг підкреслив також особливу роль Румунії в регіоні, де за рішенням Альянсу розміщується багатонаціональна бригада, до складу якої входять представники кількох країн-членів НАТО.

Йенс Столтенберг. Фото: Фокус.

НАТО аналізує можливості для забезпечення своєї присутності військово-повітряними і військово-морськими силами в регіоні Чорного моря. Про це заявив генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг, передають Патріоти України із посиланням на digi24.

"Цю проблему ми обговорюємо, передусім, з прибережними державами Румунією, Болгарією і Туреччиною", - заявив Столтенберг. Столтенберг наголосив також на особливій ролі Румунії в регіоні, де за рішенням Альянсу розміщується багатонаціональна бригада, до складу якої входять представники кількох країн-членів НАТО.

Нагадаємо, що військове протистояння між Росією і державою-членом НАТО або важку кризу в Північній Кореї опинилися в списку найбільших загроз 2017 року. Про це йдеться у дослідженні "Головні загрози, за якими потрібно стежити в 2017 році", проведеному американським Радою з міжнародних відносин (CFR). Експерти склали список ймовірних конфліктів по ступеню імовірності їх виникнення або ескалації та їх впливу на національні інтереси США.

Над пасткою ще треба попрацювати: Український дипломат розповів, чим закінчиться кримська авантюра для Кремля

субота, 24 серпень 2019, 18:46

Україні варто припинити покладатися виключно на дії союзників і зайнятися нарощуванням власного потенціалу. Повернути Україні анексувати Крим було б простіше, якби на Заході всерйоз відстежували випадки порушення закритого режиму портів і аеропортів на...

У День незалежності під офісом Зеленського мітингували проти капітуляції перед державою-агресором

субота, 24 серпень 2019, 17:29

Понад сотня людей біля будівлі Офісу президента провели акцію "Ні - капітуляції". Переважна більшість учасників заходу прийшла на акцію в святкових вишиванках або військових одностроях, зазначають Патріоти України. Люди тримали в руках державні прапори...