НАТО відкинуло протести Москви: Альянс погодив розширення військової присутності США в Чорному морі

Росію можна "привітати" з черговою блискучою імпровізацією її фюрера проти українських ВМС поблизу Керченської протоки

Росія виступає проти кораблів США. Однак, в НАТО заявили про розширення військової присутності США в Чорному морі.

Головнокомандувач Об'єднаними збройними силами НАТО в Європі американський генерал Кертіс Скапарротті заявив, що Росія виступає проти кораблів США, але розширенню військової присутності бути, повідомляють Патріоти України з посиланням на USnews.

За словами Скапарротті, НАТО вважає, що необхідність такого розширення точно є.

Ми розширили (масштаби своєї присутності в Чорному морі, – ред.), як і наші союзники. У НАТО прямо зараз є флот у Чорному морі, – додав Скапарротті.

Хіти тижня. Інтригу розкрито: У Зеленського озвучили всі питання всеукраїнського опитування в день виборів

середа, 21 жовтень 2020, 3:00

Після того, як у четвер, 15 жовтня, президент України Володимир Зеленський озвучив друге питання Всеукраїнського опитування, який пройде під час місцевих виборів 25 жовтня, в Офісі президента оголосили весь список питань, передають Патріоти України. Р...

Хіти тижня. Зроблено в Україні: На сьогодні є близько десяти експортних контрактів на постачання високоточного озброєння виробництва ДККБ "Луч"

середа, 21 жовтень 2020, 2:00

Українське високоточне озброєння, за даними спецекспортеру, користується досить великою популярністю серед країн-імпортерів. Українське високоточне озброєння, за даними спецекспортеру, користується досить великою популярністю серед країн-імпортерів. Зо...