"Нацкорпус" на Майдані проводить чергову акцію проти Порошенка: Наявність серед мітингувальників бомжів та п'яних пояснюють провокаціями СБУ

Аргументація, що справа наразі перебуває поза межами легітимності президента, і крапку має поставити суд, на протестувальників не діє

У суботу, 23 березня, в центрі Києва радикали Білецького вийшли на акцію "Свинарчуків за ґрати" з вимогою посадити винних у розкраданнях в оборонному секторі. Мітингувальники намагалися прорватися всередину адміністрації президента, зазначають Патріоти України.

Організаторами акції на Майдані Незалежності стали учасники партії "Національний корпус" і організації "Національні дружини".Люди прийшли в центр столиці з прапорами України та плакатами з написом: "Свинарчуків Порошенка за ґрати". В цей же час порядок і безпеку охороняли 1500 силовиків. Зокрема, до служби приступили поліцейські і військовослужбовці Національної гвардії України.

Після загального збору і виступу на Майдані Незалежності, мітингуючі висунулися в бік вулиці Банкової, до адміністрації Президента. Там вони намагалися прорватися всередину, але правоохоронні органи перешкодили їм це зробити."Одному з представників Нацкорпуса вдалося домовитися з співробітниками поліції, після чого вони погодилися пустити всередину його і родичів загиблих під час боротьби за незалежність України. Вони повинні передати владі документи, з приводу Олега Свинарчука та справи про розкрадання коштів в "Укроборонпромі". Вони вимагають чесного розслідування цієї справи", - йдеться в повідомленні.

"Сьогоднішня акція - закономірне продовження попередніх акцій. Всі вимоги залишаються незмінними: коли будуть реальні покарання, ув'язнення?", - зазначив спікер організації "Національні дружини" Ігор Вдовін. Він вимагає покарання для всіх фігурантів справи про розкрадання в оборонному секторі, але перш за все Свинарчуків-Гладковських.

"Їх вже усунули. Добре. Ми з цим згодні. Прокуратура повинна звітувати, на якому етапі проводиться розслідування. Повинні бути реальні покарання для корупціонерів", - додав Вдовін.За даними кореспондента видання, близько 15-20% учасників акції - це малозабезпечені верстви населення, які, ймовірно, заробляють на мітингах. Крім них, учасниками стали і багато пенсіонерів, а також люди схожі на безпритульних.

"В основному вони стоять відокремлено, групками під консерваторією, а також біля вулиці Городецького. Від камер такі учасники протесту відвертаються, проти чого вийшли - сформулювати не можуть, проте тримають плакати з тими ж гаслами, що і в більшості демонстрантів", - розповів журналіст.Однак народний депутат, лідер партії "Нацкорпус" Андрій Білецький в коментарі заявив, що "звезені бабусі і алкоголіки - це спроба СБУ дискредитувати акцію протесту".

Лідер "Нацкорпусу", позафракційний народний депутат Андрій Білецький заявив, що пенсіонерів і безпритульних, які у великій кількості присутні сьогодні на акції "Свинарчуків Порошенка за ґрати", звезла Служба безпеки України з метою дискредитувати акцію протесту.
Цей матеріал можна прочитати і російською мовою.

У коментарі "Громадському" лідер "Нацкорпусу", народний депутат Андрій Білецький сказав, що "звезені бабусі й алкоголіки – це спроба Служби безпеки України дискредитувати акцію протесту".

Над пасткою ще треба попрацювати: Український дипломат розповів, чим закінчиться кримська авантюра для Кремля

субота, 24 серпень 2019, 18:46

Україні варто припинити покладатися виключно на дії союзників і зайнятися нарощуванням власного потенціалу. Повернути Україні анексувати Крим було б простіше, якби на Заході всерйоз відстежували випадки порушення закритого режиму портів і аеропортів на...

У День незалежності під офісом Зеленського мітингували проти капітуляції перед державою-агресором

субота, 24 серпень 2019, 17:29

Понад сотня людей біля будівлі Офісу президента провели акцію "Ні - капітуляції". Переважна більшість учасників заходу прийшла на акцію в святкових вишиванках або військових одностроях, зазначають Патріоти України. Люди тримали в руках державні прапори...