"Натура" окупанта: П'яні бойовики втекли з позиції та пограбували дім на Донбасі

Порушників спіймали свої ж і застосували до них покарання.

Ілюстрація: ЖЖ

П'яні бойовики, що базуються неподалік Маріуполя на Донеччині самовільно залишили свої позиції. Про це повідомили у Головному управлінні розвідки України, передають Патріоти України.

"Двоє бойовиків в стані алкогольного сп'яніння залишили розташування підрозділу в Безіменному (Донецька область) і пограбували будинок місцевих жителів", - йдеться у повідомленні. Порушників спіймали свої ж і застосували до них покарання.

"За таку поведінку бойовики поплатилися роботою - командування "9-го окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти" (Новоазовськ) "1-го армійського корпусу" бойовиків звільнило їх з військової служби", - дадали у розвідці.

Чорне море під контролем України? Експерт оцінив можливості російського флоту

вівторок, 23 червень 2026, 6:50

Росія у Чорному морі наразі може виконувати лише частину раніше доступних завдань. Про це в ефірі українських медіа розповів капітан 1 рангу запасу ВМС ЗСУ Андрій Риженко, передають Патріоти України. За його словами, ще кілька років тому Росія щоденно ...

Стався злам? Україна змінила баланс війни, позбавивши Росію головної переваги, - Financial Times

вівторок, 23 червень 2026, 6:33

Українські удари безпілотниками по об’єктах у глибині російської території, зокрема по нафтопереробній інфраструктурі, дедалі частіше демонструють вразливість тилу РФ і зміну балансу технологічних можливостей на користь Києва, передають Патріоти Україн...