Навчились у Садового? У мерії Києва хочуть вивозити сміття в Чорнобильську зону

Пропонують змінювати для цього нормативні акти.

Ілюстрація: mignews.one

Київська міська державна адміністрація розглядає варіант вивезення та захоронення залишків переробленого сміття в Чорнобильську зону відчуження. Про це на громадських зборах про закриття звалища в селі Підгірці (Київська область) заявив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Укрінформ".

"Ідея з вивезення "хвостів" у зону відчуження напрошується логічно. Але на сьогодні законодавством це заборонено. Ми співпрацюємо з адміністрацією цієї зони, шукаємо шляхи. Ти спалюєш сміття або переробляєш, все одно залишається залишок, який треба десь захоронювати. Один з варіантів – це Чорнобиль, але це не так просто", - сказав Пантелєєв.

Він підкреслив, що прямих дозволів захоронювати сміттєві "хвости" в зоні відчуження немає. "Треба шукати можливість змінювати нормативні акти", - додав заступник голови КМДА.

Нагадаємо, раніше мер Львова Андрій Садовий запропонував створити резервний полігон в Чорнобильській зоні. Однак, пізніше він назвав таку заяву "емоційною".

Хочуть здійснити ривок: Ворог заводить нові резерви на Покровському напрямку для літньої кампанії, - "Рубіж" НГУ

вівторок, 23 червень 2026, 8:03

Через значні втрати ворог декілька тижнів був вимушений знизити інтенсивність штурмових дій на Покровському напрямку, проте зараз противник почав підтягувати нові резерви піхоти. Про в етері Еспресо та Slawa.TV розповів офіцер бригади "Рубіж" НГУ Волод...

Панічне рішення Кремля: Росія посилює ППО Москви оголяючи лінію фронту - ЗМІ

вівторок, 23 червень 2026, 7:00

Після ефективної атаки українських БПЛА на Московський НПЗ у Капотні, військове командування РФ розпочало перекидання систем ППО для посилення захисту столиці. Системи евакуюють безпосередньо з лінії фронту в Україні, передають Патріоти України з посил...