Навчились у Садового? У мерії Києва хочуть вивозити сміття в Чорнобильську зону

Пропонують змінювати для цього нормативні акти.

Ілюстрація: mignews.one

Київська міська державна адміністрація розглядає варіант вивезення та захоронення залишків переробленого сміття в Чорнобильську зону відчуження. Про це на громадських зборах про закриття звалища в селі Підгірці (Київська область) заявив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Укрінформ".

"Ідея з вивезення "хвостів" у зону відчуження напрошується логічно. Але на сьогодні законодавством це заборонено. Ми співпрацюємо з адміністрацією цієї зони, шукаємо шляхи. Ти спалюєш сміття або переробляєш, все одно залишається залишок, який треба десь захоронювати. Один з варіантів – це Чорнобиль, але це не так просто", - сказав Пантелєєв.

Він підкреслив, що прямих дозволів захоронювати сміттєві "хвости" в зоні відчуження немає. "Треба шукати можливість змінювати нормативні акти", - додав заступник голови КМДА.

Нагадаємо, раніше мер Львова Андрій Садовий запропонував створити резервний полігон в Чорнобильській зоні. Однак, пізніше він назвав таку заяву "емоційною".

Явка була найнижчою в історії: Соціологи розповіли, чому українці масово "забили" на вибори

понеділок, 26 жовтень 2020, 8:44

В Україні явка на місцеві вибори 2020 була дуже низькою - за даними на 22:00 неділі проголосували 36,98% громадян. Про це повідомляє Центральна виборча комісія за підсумками обробки 98,65% інформації, передають Патріоти України. Явка на місцевих вибор...

Екзит-поли на місцевих виборах в Україні 25 жовтня: Оприлюднено усі результати

понеділок, 26 жовтень 2020, 8:17

У неділю, 25 жовтня, в Україні відбулися місцеві вибори, виборчі дільниці закрилися о 20:00, пише "Апостроф", публікуючи результати екзит-полів, передають Патріоти України. Згідно з першими даними екзит-полів, на виборах мера столиці лідирує з великим ...