Навіть Папі Римському поскаржився: "Хвилюючись" за українське православ'я, глава РПЦ Кирило сам втручається в справи іншої церкви

РПЦ на чолі з Кирилом (Гундяєвим) намагається перешкодити отриманню Україною Томосу про автокефалію на міжнародному рівні.

З наближенням Об'єднавчого собору, який відбудеться завтра, 15 грудня, представники РПЦ все ще намагаються зробити спроби перешкодити створенню автокефальної української православної церкви. Вчора, нагадаємо, СБУ заявила про плани «УПЦ МП» на чолі зі скандальним настоятелем Києво-Печерської Лаври митрополитом Павлом підготувати криваві провокації. Зі свого боку, РПЦ ФСБ на чолі з Кирилом (Гундяєвим) намагається перешкодити отриманню Україною Томосу про автокефалію на міжнародному рівні. Так, стало відомо про те, що ватажок РПЦ направив послання в ООН, Папі Римському, главам Франції та Німеччини в зв'язку з «порушенням прав віруючих в Україні і тиском офіційного Києва на церкву». Про це повідомила прес-служба РПЦ, передають Патріоти України.

«Останнім часом втручання керівників світської української держави в церковні справи набуло характеру грубого тиску на єпископат і кліриків Української православної церкви («УПЦ МП» - ред.), що дозволяє говорити про початок повномасштабних гонінь», - йдеться в заяві. Гундяєв стверджує, що «гоніння» почалися після того, як представники «УПЦ МП» відмовилися брати участь в Об'єднавчому соборі.
Поскаржився він і на те, що єпископів московського патріархату в Україні нібито утискають у правах, а ще - хочуть «позбавити Українську Православну Церкву (Московського патріархату - ред.) законних прав на користування Києво-Печерською та Почаївською лаврами - головними чернечими оселями православної України».
Примітно, що звинувачуючи владу України у «втручанні» у справи «УПЦ МП», яку останнім часом всюди згадують без двох останніх букв абревіатури, Кирило сам втручається в церковні справи сусідньої країни. Адже це суперечить меседжу про «незалежність» даної релігійної організації від Москви і її уявної самостійності, які РПЦ активно мусує в інформаційному просторі. Патріарх Кирило лукавить, закликаючи міжнародне співтовариство «докласти всіх зусиль для того, щоб захистити єпископат, духовенство та віруючих Української Православної Церкви від дискримінації та тиску з боку української влади, відстояти закріплену міжнародним правом свободу совісті та віросповідання». По-перше, скромно замовчуючи про московське керівництво даної церкви, по-друге, про активні провокаційні спроби якраз з боку РПЦ перешкодити автокефалії УППЦ.

"Хочеться це все забути, як сон": Звільнений прикордонник з "Азовсталі" розповів, як окупанти ставляться до полонених (відео)

субота, 2 липень 2022, 19:40

Прикордонник Павло Піковець, який був взятий в полон з "Азовсталі", розповів, як до полонених ставилися окупанти. Коротке інтерв’ю з героєм опублікувала Держприкордонслужба, передають Патріоти України. . Павло Піковець дістав поранення 15 квітня. Післ...

Схожа на Гордона в жіночому образі: Захарова шокувала еротичним відео з полуницею

субота, 2 липень 2022, 19:27

Офіційний представник міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова візначилася еротичим роликом з полуницею. Відео з'явилося у Telegram-каналі Захарової, передають Патріоти України. На кадрах представниця російського дипвідомства поїдає полуницю...