
Канцлер Німеччини Ангела Меркель стурбована зростанням агресії США через російський газопровід в обхід України "Північний потік-2". Про це пише агентство Bloomberg з посиланням на три інформованих джерела, повідомляють Патріоти України.
Видання зазначає, що влада Німеччини стурбована тим, якими будуть подальші кроки адміністрації президента США Дональда Трампа щодо газового проекту.
За інформацією співрозмовників агентства, протягом останніх десяти днів американські дипломати намагалися схилити високопоставлених чиновників з Парижа і Брюсселя до посилення своїх позицій щодо проекту.
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 23.06.26 орієнтовно склали:
Російські війська посилили тиск на Слов’янськ і Краматорськ, які залишаються найбільшими укріпленими містами Донецької області під контролем України. На тлі активізації бойових дій тисячі місцевих жителів вирішили залишити свої домівки та переїхати у б...