Зараз Кабмін вирішує, яке саме підприємство і за якою моделлю добудовуватиме цей корвет, виходячи з вимог Військово-морських сил України, розповів перший заступник генерального директора ДК "Укроборонпром" Сергій Омельченко, передають Патріоти України.
"Оновлення українського військового флоту є важливим завданням. І мова йшла про добудову корвета, що будувався на одному з приватних суднобудівних заводів, який, на жаль, став банкрутом. Але вже розроблений державним концерном "Укроборонпром" і нашими підприємствами, що входять до складу і відповідають за створення і ремонт морської техніки, план добудови корвета", – розповів він.
Після того, як визначаться з підприємством, державний концерн готовий приступити до добудови корвета.
Український корвет проекту 58250 – перспективний тип кораблів для Військово-морських сил ЗСУ, розроблений дослідно-проектним центром кораблебудування, був представлений на міжнародній виставці "Зброя та безпека-2013".
Конкурентними перевагами корвета є концентрація систем озброєння і вогню, що робить український корвет практично еквівалентом фрегата, але дешевшим.
За багатьма параметрами, у світі практично не існує аналогів українського корвета. Корвет передбачає можливість інтеграції систем озброєння, розвідки, зв'язку.
Акції китайської авіабудівної компанії Chengdu Aircraft Company почали стрімко зростати. Майже через три десятиліття після першого польоту їхній перший винищувач, J-10 "Потужний дракон", нарешті пройшов бойове хрещення і залишився неушкодженим. До 4 ра...
Іран заперечив інформацію про те, що планує надати Росії ракетні пускові установки для того, аби ще більше підтримати союзника у війні проти України. Тегеран наполягає, що такі заяви є "абсолютно безглуздими". Про це пише Bloomberg, посилаючись на зая...