"Не х...й шастать": СБУ заборонила в'їзд австрійському журналісту-путінолюбу

Крістіан Вершютц в кінці липня 2018 року оприлюднив свій репортаж про відвідування анексованого Криму, в якому розповідав про "успіхи РФ в будівництві аеропорту в Сімферополі і будівництві Кримського моста".

Крістіан Вершютц. Фото: соцмережі.

СБУ заборонила в'їзд в Україну австрійському журналісту Крістіану Вершютцу терміном на один рік. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу СБУ.

Підставою для такого рішення стала необхідність забезпечення безпеки журналіста. Нагадаємо, що Крістіан Вершютц наголошував у своєму інтерв’ю про існуючі погрози його життю в Україні.

"Для уникнення можливих провокацій під час перебування австрійського журналіста в нашій країні, СБУ відповідно до законодавства прийняла рішення про заборону йому в’їзду", - повідомили у відомстві.

Нагадаємо, у грудні кореспондент австрійської телерадіокомпанії ORF Крістіан Вершютц, якого внесли до списку "Посіпака – агент Кремля", поскаржився уряду Австрії та керівництву компанії на переслідування журналістів в Україні.

Довідка: Вершютц в кінці липня 2018 року оприлюднив свій репортаж про відвідування анексованого Криму, в якому розповідав про "успіхи РФ в будівництві аеропорту в Сімферополі і будівництві Кримського моста". У публікації також наводяться фрагменти інтерв'ю з т.зв. міністром туризму Криму та місцевими підприємцями, в яких стверджується про "значний прогрес у розвитку півострова з моменту його добровільного приєднання до РФ, а також поступове подолання міжнародної ізоляції Криму".

В іншому репортажі Вершютц розповідав про "поліпшення життя кримськотатарського народу на території півострова", де намагався зобразити проукраїнських кримськотатарських активістів розрізненими маргіналізованими особами та наводив висловлювання одного з колаборантів про те, що "тільки Володимир Путін повністю реабілітував татар, і саме при Росії стало можливим будівництво головної мечеті".

Доводиться стримувати від атак на Росію: Амбіції "українського Моссаду" починають турбувати західні розвідки, - The Times

неділя, 28 травень 2023, 12:20

Очільник ГУР МОУ генерал-майор Кирило Буданов має репутацію ефективного і творчого військового. Такою ж є й вся воєнна розвідка України. Зараз ГУР залишається в авангарді українських зусиль зробити війну якомога болючішою для Кремля. І з кожним успіхом...

"Стан Лукашенка критичний": Білоруська опозиція вимагає скликати "стратегічну сесію" для обговорення виборів у Білорусі

неділя, 28 травень 2023, 11:23

У Білорусі заявили про те, що стан самопроголошеного президента цієї держави Олександра Лукашенка критичний. Після закритої зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним білоруський диктатор, чутки про стрімке погіршення здоров'я якого у Білорусі цирку...