"Не х...й шастать": СБУ заборонила в'їзд австрійському журналісту-путінолюбу

Крістіан Вершютц в кінці липня 2018 року оприлюднив свій репортаж про відвідування анексованого Криму, в якому розповідав про "успіхи РФ в будівництві аеропорту в Сімферополі і будівництві Кримського моста".

Крістіан Вершютц. Фото: соцмережі.

СБУ заборонила в'їзд в Україну австрійському журналісту Крістіану Вершютцу терміном на один рік. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу СБУ.

Підставою для такого рішення стала необхідність забезпечення безпеки журналіста. Нагадаємо, що Крістіан Вершютц наголошував у своєму інтерв’ю про існуючі погрози його життю в Україні.

"Для уникнення можливих провокацій під час перебування австрійського журналіста в нашій країні, СБУ відповідно до законодавства прийняла рішення про заборону йому в’їзду", - повідомили у відомстві.

Нагадаємо, у грудні кореспондент австрійської телерадіокомпанії ORF Крістіан Вершютц, якого внесли до списку "Посіпака – агент Кремля", поскаржився уряду Австрії та керівництву компанії на переслідування журналістів в Україні.

Довідка: Вершютц в кінці липня 2018 року оприлюднив свій репортаж про відвідування анексованого Криму, в якому розповідав про "успіхи РФ в будівництві аеропорту в Сімферополі і будівництві Кримського моста". У публікації також наводяться фрагменти інтерв'ю з т.зв. міністром туризму Криму та місцевими підприємцями, в яких стверджується про "значний прогрес у розвитку півострова з моменту його добровільного приєднання до РФ, а також поступове подолання міжнародної ізоляції Криму".

В іншому репортажі Вершютц розповідав про "поліпшення життя кримськотатарського народу на території півострова", де намагався зобразити проукраїнських кримськотатарських активістів розрізненими маргіналізованими особами та наводив висловлювання одного з колаборантів про те, що "тільки Володимир Путін повністю реабілітував татар, і саме при Росії стало можливим будівництво головної мечеті".

Окупанти нарощують темпи атак на Донеччині: В ISW заявили, що Росія може готувати новий наступ

неділя, 23 червень 2024, 10:53

Російські війська нарощують темпи своїх атак у Донецькій області, водночас зменшуючи інтенсивність на півночі Харківської області. Це може свідчити про підготовку до літнього наступу або його початок, передають Патріоти України. На думку експертів, нас...

Ситуація складна: Окупанти продовжують наступ на Часів Яр та мають певні просування, - ISW

неділя, 23 червень 2024, 10:43

Російські війська продовжують атакувати Часів Яр у Донецькій області. Окупанти мають незначні успіхи. Про це йдеться у звіті аналітиків Інституту вивчення війни, передають Патріоти України. Російські сили нещодавно просунулися в межах східного Часового...