"Не х...й шастать": СБУ заборонила в'їзд австрійському журналісту-путінолюбу

Крістіан Вершютц в кінці липня 2018 року оприлюднив свій репортаж про відвідування анексованого Криму, в якому розповідав про "успіхи РФ в будівництві аеропорту в Сімферополі і будівництві Кримського моста".

Крістіан Вершютц. Фото: соцмережі.

СБУ заборонила в'їзд в Україну австрійському журналісту Крістіану Вершютцу терміном на один рік. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу СБУ.

Підставою для такого рішення стала необхідність забезпечення безпеки журналіста. Нагадаємо, що Крістіан Вершютц наголошував у своєму інтерв’ю про існуючі погрози його життю в Україні.

"Для уникнення можливих провокацій під час перебування австрійського журналіста в нашій країні, СБУ відповідно до законодавства прийняла рішення про заборону йому в’їзду", - повідомили у відомстві.

Нагадаємо, у грудні кореспондент австрійської телерадіокомпанії ORF Крістіан Вершютц, якого внесли до списку "Посіпака – агент Кремля", поскаржився уряду Австрії та керівництву компанії на переслідування журналістів в Україні.

Довідка: Вершютц в кінці липня 2018 року оприлюднив свій репортаж про відвідування анексованого Криму, в якому розповідав про "успіхи РФ в будівництві аеропорту в Сімферополі і будівництві Кримського моста". У публікації також наводяться фрагменти інтерв'ю з т.зв. міністром туризму Криму та місцевими підприємцями, в яких стверджується про "значний прогрес у розвитку півострова з моменту його добровільного приєднання до РФ, а також поступове подолання міжнародної ізоляції Криму".

В іншому репортажі Вершютц розповідав про "поліпшення життя кримськотатарського народу на території півострова", де намагався зобразити проукраїнських кримськотатарських активістів розрізненими маргіналізованими особами та наводив висловлювання одного з колаборантів про те, що "тільки Володимир Путін повністю реабілітував татар, і саме при Росії стало можливим будівництво головної мечеті".

"Російські і американські танки горять однаково": Президент Хорватії відзначився скандальною заявою

п’ятниця, 27 січень 2023, 0:15

Президент Хорватії Зоран Міланович вважає, що Хорватії не слід надавати військову допомогу Україні, а відправка західних танків Києву тільки затягне війну. Про це він сказав під час відвідин компанії AD Plastik, повідомляють Патріоти України з посиланн...

"Відкобзонили" під Бахмутом: ЗСУ "віддячили" ще одному "бойовому" попу РПЦ (фото)

четвер, 26 січень 2023, 23:53

На війні в Україні ліквідовано ще одного "бойового попа" Російської Православної церкви, який допомагав окупантам вбивати українців, Денис Волін ("ієромах Дамаскін"). Про ліквідацію пишуть російські ЗМІ, передають Патріоти України. Пропагандисти зараху...