"Не хочемо такого президента, який нами користується": "Кіборг" розповів про ставлення до Тимошенко (відео)

Даня Данський підкреслив, що ЮВТ жодного разу не була в зоні проведення антитерористичної операції та не займалась волонтерством.

Даня Данський. Фото: скріншот з відео.

Учасники АТО і "кіборги" не хочуть бачити кандидата у президенти Юлію Тимошенко Верховним головнокомандувачем України. Про це під час прес-конференції розповів "кіборг" Даня Данський, передають Патріоти України.

"Люди зізнавались, що брали від представників Тимошенко по 10 тисяч доларів. Були надані відповідні докази. І цією конференцією ми хочемо сказати, що Юлія Володимирівна не є для нас головнокомандувачем, і ми не хочемо такого президента, який нами користується", - сказав "кіборг".

Також Данський підкреслив, що Тимошенко жодного разу не була в зоні проведення антитерористичної операції та не займалась волонтерством. "Ми не можемо згадати хоча б один виїзд Тимошенко в зону АТО. Вона також нічого не зробила у волонтерському русі. Як відомо, у неї вже багато років порожні декларації, тому за власний кошт вона нічого не робить", - зауважив військовий.

Джерело: Прямий

"Не виправдав сподівань Кремля": Наєв пояснив, чи змінить перебіг війни заміна Суровікіна на Герасімова

вівторок, 21 березень 2023, 9:05

Російське командування постійно намагається вдосконалювати систему управління об’єднаного угруповання військ Збройних сил РФ, зокрема, практику нових кадрових перепризначень, на фоні загрози невиконання стратегічних завдань у військовій операції. Ком...

Перелом на фронті призведе до краху режиму Путіна і мафіозної війни в Росії, - Яковенко

вівторок, 21 березень 2023, 9:05

Розв'язана Росією агресивна війна проти України призвела до несподіваних для Кремля наслідків. Українці дали відсіч окупантам, і тепер вже росіяни чують вибухи, будують оборонні рубежі, хаотично шукають ресурси для продовження військових дій і навіть п...